Плавання
Плавання bigkyiv.com.ua

Українські паралімпійці перемогли на Чемпіонаті Європи з плавання

Українська команда здобула 95 медалей, 37 з яких – золоті

95 медалей отримали українські паралімпійці на чемпіонаті Європи з плавання. З них – 37 золотих. Про це повідомляє Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, передає "5 канал".

Крім цього, спортсмени отримали 31 срібну нагороду, а також – 27 бронзових медалей.

Україна посіла перше місце серед 43-х європейських країн на змаганні з паралімпійського плавання. Титул найсильнішого плавця Європи отримав Максим Крипак.

Таблиця
Таблиця Facebook

Серед переможців – Денис Остапченко, Михайло Сербін, Сергій Паламарчук, а також Віктор Смирнов.

Нагадаємо, нещодавно українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту.

Як повідомляв 5.UA, український нацгвардієць здобув золото на змаганнях із плавання в Угорщині

Як повідомляв 5.UA, у березні 2021 року український параолімпієць виборов золото на Кубку світу з кульової стрільби

Фіксують у людей, які перехворіли на коронавірус: в Індії 7 штатів оголосили про епідемію "чорного грибка"
Окупаційні війська на Донбасі гатили 6 разів – армієць ЗСУ отримав поранення

Українці вибороли два "золота" на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Український нацгвардієць здобув "золото" на змаганнях із плавання в Угорщині

Відкриття Америки: яку правду Христофор Колумб приховав від королеви Арагону

"Радянське сприйняття людини з інвалідністю": у Києві незрячого спортсмена не впустили у басейн

Переплив Дніпро: як 16-річний Микола Нижниковський без ніг та руки встановив рекорд України – сюжет

Масовий заплив через Дніпро відбувся на Черкащині: як плавці долали 10-кілометрову дистанцію