Ярослава Магучіх
Ярослава Магучіх ФЛАУ

Чемпіонат світу з легкої атлетики: українка встановила рекорд та виборола "срібло"

У катарському місті Доха, де наразі триває чемпіонат світу з легкої атлетики, українка Ярослава Магучіх посіла друге місце у стрибках у висоту з особистим рекордом 2.04 м. Про таке повідомив "Укрінформ".

18-річна українка Ярослава Магучіх взяла висоту 2.04 м з третьої спроби і посіла друге місце. Під час змагань вона двічі оновлювала особистий рекорд і новий світовий рекорд U-20.

Однак спортсменка відмовилась штурмувати висоту 2.06 м і чемпіонкою світу у стрибках у висоту стала нейтральна спортсменка Марія Ласіцкене, яка також взяла 2.04 м, але випередила українку за кількістю спроб.

Інша українка Юлія Левченко подолала планку на висоті 2.00 м з третьої спроби і посіла четверте місце.

Як повідомляв 5.UA, чемпіоном Європи зі стрільби з малокаліберної зброї, що проходить у Болоньї (Італія), став український спортсмен Павло Коростильов

У Полтаві п'яний поліцейський зі спільником напали на студента та місцеву мешканку – у хлопця розрив селезінки
    Том Круз зустрівся у Києві із Зеленським – про що говорили

Не можеш бігти – лети: американець виграв забіг, стрибнувши на фінішну лінію

Діамантова ліга в Катарі: українська легкоатлетка Ярослава Магучих виграла золото першого етапу

Українські легкоатлети здобули 6 медалей на Кубку Європи з метань

Юлія Левченко здобула п’яту нагороду для України на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

"30 років виховували чемпіонів": чому в Луцьку закривають одну з найкращих спортшкіл України

Особливе "золото": українка Єлістратова перемогла на етапі Кубка світу з тріатлону