Ярослава Магучих – чемпіонка першого етапу Діамантової ліги в Катарі
Ярослава Магучих – чемпіонка першого етапу Діамантової ліги в Катарі Twitter / IAAF

Діамантова ліга в Катарі: українська легкоатлетка Ярослава Магучих виграла золото першого етапу

Загалом у Досі українські легкоатлетки завоювали три медалі – золото, срібло і бронзу

У п'ятницю, 3 травня, в Досі (Катар) пройшов перший етап Діамантової ліги-2019 – престижної серії комерційних змагань з легкої атлетики. У ньому взяли участь чотири українські легкоатлетки, які завоювали три медалі. 17-річна українка Ярослава Магучих з особистим рекордом виграла золото у стрибках у висоту. Про таке повідомляє сайт IAAF.

17-річна українка Ярослава Магучих з особистим рекордом виграла золото у стрибках у висоту. Українка з третьої спроби взяла висоту 1,96 метра, встановивши власний рекорд. При цьому Магучих перевершила срібного призера Олімпійських ігор-2016 болгарську спортсменку Мірелу Демиреву та шведку Еріку Кінсі.

Зазначимо, що на початку року українка Ярослава Магучих встановила новий рекорд Європи і повторила рекорд світу серед молоді.

Ярослава Магучих – чемпіонка першого етапу Діамантової ліги в КатаріTwitter / IAAF

Крім того, стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук завоювала срібло, показавши результат 6,74 метрів. Українка поступилася лише олімпійській чемпіонці Ріо-2016 у потрійному стрибку колумбійці Катерині Ібаргуен. Третє місце в цій дисципліні дісталося австралійці Брук Страттон. Це другий великий успіх Бех-Романчук в цьому сезоні. Раніше вона виграла бронзу чемпіонату Європи в приміщенні.

Третє місце в бігу з бар'єрами на 400 метрів посіла Анна Рижикова, яка подолала дистанцію за 54,82 секунди, поступившись американкам Ешлі Спенсер (бронзовий призер Ріо-2016) і Далайлі Мухаммад (чемпіонка Ріо-2016). У минулому сезоні Рижикова ставала переможницею етапу Діамантової ліги в Брюсселі.

Додамо, що у змаганнях в Досі брала участь Ольга Ляхова, яка стала 11-ю в бігу на 800 метрів.

Як повідомляв 5.UA, гвардієць завоював золото з рукопашного бою "Кубок Президента України"