Ліонель Мессі
Ліонель Мессі UEFA

Без шансів для воротаря: Мессі забив 600-й гол за "Барселону" (відео)

У цьому матчі каталонці розгромили "Ліверпуль" з рахунком 3:0

Легендарний аргентинський футболіст Ліонель Мессі у півфінальному матчі Ліги чемпіонів між каталонською "Барселоною" та англійським "Ліверпулем" забив 600-й гол за "синьо-гранатових". Про таке повідомили на офіційній сторінці UEFA у Twitter.

Слід зазначити, що в цьому матчі "Барселона" розгромила мерсисайдців з рахунком 3:0.

Початок гри залишився за "Ліверпулем", але господарі надійно оборонялися, а після закінчення перших 10-ти хвилин взялися створювати моменти біля чужих воріт, повідомляє "НВ".

І вже ближче до завершення 30-ти хвилин каталонцям вдалося відкрити рахунок. Жорді Альба прострілив із лівого флангу, а Луїс Суарес проштовхнув м'яч у ворота колишнього клубу.

"Ліверпуль" міг відновити рівновагу ще до перерви, але схибив Садіо Мане. Гостріше вони діяли й на початку другого тайму, однак їм зрадила точність.

Цим скористалася "Барселона", яка на 75-й хвилині подвоїла свою перевагу завдяки голу Ліонеля Мессі. Трохи пізніше він оформив дубль, ефектно пробивши ударом зі штрафного, таким чином забивши 600-й гол за команду.

У час, що залишився, "Ліверпуль" втратив вірний момент розмочити ворота суперника, але ні Мане, ні Мохамед Салах, який влучив у стійку, не досягли успіху.

Піоновидні, попугайчасті й навіть Victoria’s Secret: понад 350 видів тюльпанів квітне на фестивалі "Волинська Голландія"
Ситуація в ООС: про що звітують в Міноборони – трансляція

Помер легендарний гравець і тренер київського "Динамо"

Легенди футболу Vs легенди пера: в Одесі влаштували благодійний матч

У ФФУ вирішили компенсувати штраф Вукоєвичу і запропонувати йому посаду

"Турнір чемпіонів" на Хрещатику: як зірки європейського футболу в майстерності змагалися

У Черкасах на футбольному матчі сталася масова бійка – поліція затримала 26 учасників