Павло Коростильов на п'єдесталі
Павло Коростильов на п'єдесталі Facebook

Українець здобув "золото" Чемпіонату Європи зі стрільби з малокаліберної зброї

Третє місце посіли більш досвідчені Олена Костевич з Омельчуком

Чемпіоном Європи зі стрільби з малокаліберної зброї, що проходить у Болоньї (Італія), став український спортсмен Павло Коростильов. Про таке повідомляє НОК України в Facebook.

"Павло Коростильов отримав золоту нагороду ЧЄ-2019 зі стрільби з малокаліберної зброї у вправі МП-10. Також на його рахунку "срібло" в команді разом з Володимиром Пастернаком і Максимом Городинцем", – йдеться в тексті повідомлення.

Слід зазначити, що це вже третя медаль 22-річного львів'янина у Болоньї після золотого командного успіху в МП-6 разом з Віктором Банкіним і Олегом Омельчуком, а також "срібла" з Оксаною Ковальчук у стрільбі з дистанції 50 м в змаганнях змішаних команд, де до числа призерів потрапили одразу 2 українські пари.

Третє місце посіли більш досвідчені Олена Костевич з Омельчуком.

Як повідомляв 5.UA, юнацька збірна України виграла в турнірі з футболу в Чехії. За всю історію проведення турніру від 1994 року українці уп'яте перемагають на цих змаганнях.

Українська сторона готується до відведення військ уздовж усієї лінії розмежування – командувач ООС
    "Достатньо змінити каски": як бойовики "Л/ДНР" із російськими паспортами можуть стати "миротворцями" – Арестович

55 медалей та три світові рекорди: як у "Борисполі" зустрічали паралімпійців з Чемпіонату світу з плавання – відео

Нардеп Беленюк вдруге став чемпіоном світу з боротьби

У Черкасах діти рік займаються у спорткомплексі, що не має дозволів на експлуатацію – хто винен

8-річний Данило Курілкін з Івано-Франківська став чемпіоном світу з шашок – які враження хлопчика