Еліна Світоліна
Еліна Світоліна твіттер

Знову в топ-3 світу: тенісистка Світоліна вийшла у півфінал US Open

Вихід у півфінал US Open – найкраще досягнення Еліни на турнірі, яке дозволить їй знову стати третьою ракеткою світу

В рамках 1/4 фіналу US Open відбувся матч за участю найкращої тенісистки України Еліни Світоліної. Про це йдеться на офіційному сайті турніру.

Українка зустрічалася з британкою Йоханною Контою, яка займає 16-ту сходинку в рейтингу WTA. Матч тривав 102 хвилини та закінчився перемогою Світоліної з рахунком 6:4, 6:4.

Українська тенісистка віддала по одній подачі в кожному сеті, здійснивши чотири брейки. Також вона зробила чотири ейси та уникла подвійних помилок. Це вже п'ята перемога Світоліної у п'яти очних зустрічах з Контою.

Вихід в півфінал US Open найкраще досягнення Еліни на турнірі, яке дозволить їй знову стати третьою ракеткою світу. За путівку у фінал українка зіграє з сильнішою у парі Серена Вільямс (США) Ван Цян (Китай).

Раніше 5.UA повідомляв, українка Еліна Світоліна у двох сетах обіграла американку Медісон Кіз (дев’яте місце в рейтингу WTA) і вийшла до чвертьфіналу відкритого чемпіонату США з тенісу.

Неподалік Дніпра мати утримувала 36-річного сина-інваліда на ланцюгах
    Посади головнокомандувача ЗСУ і начальника Генштабу розділять – коли саме

Уперше в історії: дві українки пробилися до 1/8 фіналу Вімблдону

Еліна Світоліна розповіла, хто її бойфренд – фото

Українські тенісистки на турнірі в США: Світоліна вийшла до 4-го кола, Цуренко чекає на гру з білорускою

У Страсбурзі 16-річна українка здолала на турнірі 45-ту ракетку світу – відео

Українська тенісистка Ястремська впевнено виборола перемогу в турнірі WTA

На тенісному турнірі в Сан-Хосе Світоліна знищила з розгромним рахунком росіянку Касаткіну