скандал у початковій школі Кам'янського
скандал у початковій школі Кам'янського 5 канал

"Залишили без ласощів, бо не здала грошей": скандал у початковій школі на Дніпропетровщині

Читайте по-русски
Втім, сторони конфлікту розуміють ситуацію по-разному. На одному боці – співробітники притулку і бабуся дівчинки. По другий бік – педагоги та батьки однокласників

Скандал у початковій школі Кам'янського, що на Дніпропетровщині. Під час свята дівчину з притулку не запросили до столу із солодощами. За словами соціальних працівників, ласощів дівчинці не дали – бо за дитину не сплачено. Через це у школі виник конфлікт.

Відео з випускного у початковій школі показує бабуся 10-річної Лєри – Катерина Панасенко. Жінка каже, її онука одна з усього класу не потрапила до столу із солодощами: "Вона не плакала, вона дівчинка мужня. Вже звикла до труднощів. Плакала в цій ситуації я".

Поки соціальні служби вирішують, хто опікуватиметься Лєрою, 10-річна дівчинка живе у притулку. До школи ученицю водить соціальний працівник. Так було і на свято, щоправда у притулку запевняють – про нього дізналися лише напередодні. А про необхідність здати гроші – ніхто не попереджав.

Соцпрацівник Вікторія Васильева поцікавилася, чи зможе дівчинка долучитися до столу із ласощами: "Я отримала відповідь, що все розраховано по порціях, треба було завчасно здати гроші. На жаль, на Лєру нічого не розраховано. Я намагалася не загострювати ситуацію".

У школі таке ставлення до школярки заперечують.

"Не було такого, що я сказала, що для Лєри нічого немає. Тому що це організовували батьки", – каже класна керівниця Ірина Ковтуновська.

350 грн на аніматорів, урочистості та солодкий стіл. Таку суму на кожного школяра збирав батьківський комітет класу. Кажуть, про необхідність заплатити за святкування випускного попереджали матір Лєри, яку можуть позбавити батьківських прав. Проте грошей так і не дочекалися.

"Так, можливо десь було упущення, що не взяли особисто Лєру за ручку і не завели. Знову ж таки, всі батьки дивляться за своєю дитиною. Так, можливо в цьому було дещо упущення наше", – заявляє член батьківського комітету Олеся Козік.

Відгуки про ученицю в класі лише позитивні, а от з бабусею дівчинки у педагогів виник конфлікт. Директорка показує цілу теку скарг. Тому черговому незадоволенню з боку бабусі Лєри в навчальному закладі не дивуються.

"Якщо відмовили дитині – це ненормально. Але я не вірю в те, що класний керівник відмовила в цьому. Хотілося б, щоб не писаниною займалася бабуся, а частіше приходила до школи, просто зайшла", – зауважує директор Любов Сухракова.

У місцевому департаменті з гуманітарних питань повідомили, що після з'ясування всіх обставин конфлікту готові покарати винних, якщо бабуся дівчинки поскаржиться на педагогів офіційно.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпропетровська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Мільйони на свято чи на лікування: у Кривому Розі мітингували батьки тяжкохворих дітей
Наступний матеріал
"Миритися з убивцями? Тоді за що гинули люди?": біля АП триває пікет проти можливого референдуму щодо миру з Росією
Loading...