Подяка Воронченку
Подяка Воронченку 5 канал

"З ним флот розцвів": в Одесі прийшли подякувати за роботу екскомандувачу ВМС Воронченку

Читайте по-русски
Сам адмірал долучився до акції і запевнив – службу не полишає

В Одесі кілька десятків активістів, військових та простих містян прийшли до Штабу Військово-морських сил ЗСУ, щоб подякувати за роботу вже колишньому командувачу ВМС Ігорю Воронченку.

Його 11 червня президент звільнив з посади. Нині командувачем ВМС ЗСУ призначили Олексія Неїжпапу. Сам Ігор Воронченко долучився до акції. Подякував усім за підтримку та запевнив: службу не полишає. Йому вже запропонували посаду головного інспектора у Міністерстві оборони.

Активісти екскомандувачу на згадку про його колишню посаду подарували світлину, де Воронченко віддає честь молодшим за рангом і під вигуки "Дякуємо!" – випустили в небо повітряні кульки.

"Усе попереду! Миколаїв невдовзі отримає замовлення і будуть будуватися ракетні катери, які є в проекті, і недобудований корвет. І через чотири дні завершальний етап випробувань "Нептуна", вже по-бойовому піде ракета. І я сподіваюся, що він буде вдалим", – зазначив Воронченко.

"Ми хочемо сказати йому спасибі. Спасибі за все, що він зробив для України, для ВМС, для їх розвитку. З ним Військово-морські сили розцвіли", – зазначила волонтерка Наталія Карташова.

"За час його командування флотом у нас з'явилися нові одиниці бронетехніки, катери. Найголовніша риса цього командувача – ставлення до людей", – наголосив військовослужбовець ВМС Ігор Руляк.

Дивіться також: "Крим треба брати": яким командувачем був Воронченко та що робив під час окупації Криму

Попередній матеріал
Дніпрянка увійшла в Книгу рекордів Гіннеса за найбільшу у світі колекцію предметів у вигляді сонечок
Наступний матеріал
"Вирішили не залишатися осторонь": Криворізькі нацгвардійці здали кров до Всесвітнього дня донора
Loading...