Зеленський призначив Олексія Неїжпапу командувачем ВМС ЗСУ
Зеленський призначив Олексія Неїжпапу командувачем ВМС ЗСУ president.gov.ua

Зеленський звільнив Воронченка і призначив Неїжпапу новим командувачем ВМС ЗСУ

  Читайте по-русски
  Відповідний указ №217/2020 президент підписав 11 червня

  Президент Володимир Зеленський призначив контрадмірала Олексія Неїжпапу командувачем Військово-морських сил Збройних сил України. Про це інформує офіційне інтернет-представництво глави держави.

  Відповідний указ №217/2020 про призначення Зеленський підписав у четвер, 11 червня. А перед цим, указом №216/2020, звільнив Ігоря Воронченка з посади командувача ВМС ЗСУ.

  Олексій Леонідович Неїжпапа народився в 1975 році в Севастополі, АР Крим. У 1997 році закінчив Севастопольський військово-морський інститут, у 2015 році – Національний університет оборони України.

  Протягом У 2015-19 років обіймав посаду заступника командувача ВМС з бойової підготовки – начальника управління бойової підготовки Командування ВМС ЗСУ. З квітня 2020 року –заступник командувача ВМС ЗСУ.

  Офіцерську службу від лейтенанта до капітана І рангу пройшов на кораблях ВМС ЗСУ. Двічі достроково отримував військові звання на посадах командира корабля та командира бригади. 

  Брав участь в Антитерористичній операції на сході України. Неодноразово керував українсько-американськими навчаннями Sea Breeze від української сторони.

  Як повідомляв 5.UA, уряд призначив тимчасову очільницю Міністерства захисту довкілля.

  Попередній матеріал
  На Сумщині поліція встановлює обставини смерті братів-підлітків
  Наступний матеріал
  "Плівки Гончарука" створили неприємну ситуацію – Зеленський про відставку колишнього прем'єра
  Loading...