Колекціонерка бедриків
Колекціонерка бедриків 5 канал

Дніпрянка увійшла в Книгу рекордів Гіннеса за найбільшу у світі колекцію предметів у вигляді сонечок

Читайте по-русски
Колекція Надії Комарової налічує мало не 20 тисяч предметів у вигляді бедрика

Колекція дніпрянки Надії Комарової почалася з подарунка подруги – маленької брошки у вигляді сонечка. Потому одна за одною яскраві комахи почали з'являтися у квартирі господині. Аж поки за десять років не заполонили увесь хатній простір.

Нині колекція Надії Комарової налічує мало не 20 тисяч предметів у вигляді бедрика. Деякі екземпляри дарують друзі і шанувальники. Колекція поповнюється щодня.

Колекціонерка тричі ставала національною рекордсменкою. Однак справжній азарт захопив, коли усвідомила, що може претендувати на світовий рекорд у книзі Гіннеса і сама подала заявку – розповідає жінка. Вирішила для цього рекорду відібрати 5 тисяч 555 сонечок – це лише чверть її колекції.

До світового рекорду рахувалися речі у вигляді комах лише промислового виробництва. Усі п'ять із половиною тисяч екземплярів увійшли до каталогу англійською, який створювали два роки. Процедура фіксації рекорду з публічним підрахунком тривала кілька годин, і вдалася лише з другої спроби.

Оголосили про встановлення нового світового рекорду аж за півроку після підрахунку – нарешті Надія Комарова отримала диплом. Жодної фінансової нагороди за встановлення світового рекорду не передбачено.

Колекція нині запакована й зберігається у квартирі власниці. Надія сподівається створити музей, однак не виключає, що невдовзі поб'є власний світовий рекорд із більшою кількістю бедриків.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпро, "5 канал"

Попередній матеріал
Виявили і знищили: бійці ООС розповіли подробиці успішної спецоперації на Світлодарській дузі
Наступний матеріал
"З ним флот розцвів": в Одесі прийшли подякувати за роботу екскомандувачу ВМС Воронченку
Loading...

Українська мова "з нуля" і підкорення європейської сцени: ТОП вітчизняних письменників, яких люблять за кордоном

Найбільша у світі сніжинка і перший холодильник: ТОП-10 "морозних" фактів

Пластуни в Києві взялися плести найдовший браслет з паракорду для українських захисників