Піраміда з подарунків в Одесі
Піраміда з подарунків в Одесі 5 канал

Рекордні 111 тисяч іграшок: в Одесі побудували найвищу піраміду з подарунків – сюжет

Читайте по-русски
До будівництва іграшкової піраміди залучили понад 40 сміливців

Найвища піраміда з подарунків, найбільша їхня кількість в одній піраміді та найбільша кількість переданих подарунків до благодійного фонду. В Одесі встановили одразу три національні рекорди. Для цього знадобилось 111 тисяч дитячих ігор та 8 годин роботи. За процесом стежила журналіст "5 каналу" Ольга Дунська.

Волонтери розвантажують автівку з дитячими подарунками, після чого просто неба починають складати каркас майбутньої іграшкової піраміди.

Дістатися деяких ділянок конструкції та не зіпсувати коробку з презентом – завдання не з легких.

"Це важко, ви праві, ставати на неї не зовсім безпечно, дуже переживаємо, щоб ніхто не постраждав. Щоб скласти подарунки в якусь піраміду, башту добра, потрібна якась вишка, бо досить багато подарунків", – каже голова благодійного фонду Петро Сердиченко.

До будівництва іграшкової піраміди залучили понад чотири десятки сміливців.

Щоби побудувати піраміду з подарунків, волонтери витратили понад вісім годин. Довелося залучити навіть спеціальну автовишку.

У цих коробках – набори для творчості, бісероплетіння, розмальовки та настільні ігри. Загалом понад 100 тис. подарунків. Ці новорічні презенти волонтерам передали місцеві підприємці. Після фіксації рекорду набори передадуть до дитячих будинків та малозабезпечених родин з усієї України.

"У кожного буде особиста іграшка, а також ігри, в які можна пограти гуртом. В дитячих будинках усі іграшки спільні", – розповідає меценат Микола Сивак. 

Уже затемна оздобили верхівку конструкції останніми коробками.

Представники Національного реєстру рекордів України заміряли фігуру й оголосили про одразу три нових досягнення одеситів.

Висота піраміди, заміряна геодезичними приладами: 6,65 м, довжина 8,70 м, ширина 7,7 м. І головний параметр – кількість настільних ігор. Їх нарахували 111 627.

Серед номінацій, в якій перемогла піраміда – це найвища піраміда з іграшок, найбільша кількість подарунків на ній та наймасовіша передача святкових наборів до благодійного фонду.

"У Гіннеса і Світовій книзі рекордів є піраміда з дитячих іграшок, але дитячих іграшок там 5200, тобто ви розумієте, яка велика різниця між тим параметром, що вже зареєстровано в Гіннеса і тим, що сьогодні вже встановлено в Одесі. Через те я вірю і знаю, що Гіннеса прийме цей рекорд", – повідомляє керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. 

Усі ці подарунки волонтери планують передати дітям ще до Нового Року.

Ольга Дунська, "5 канал"

Попередній матеріал
У Москві біля будівлі ФСБ сталася стрілянина: є загиблі
Наступний матеріал
Закон про землю зрозумілий і вигідний для власників паїв, але їм зас*рають голови – Фурса
Loading...

Власноруч створена: колекція "волинського Фаберже" увійшла до Книги рекордів України – сюжет

15-річна Рапунцель: визначили володарку найдовшого в дитячій категорії волосся в Україні

3333 млинці у формі троянд: у Смілі студенти встановили солодкий національний рекорд