"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" 5 канал

"Європейська солідарність" перемогла у п'яти регіонах України – штаб партії

Читайте по-русски
Ця єдина політична сила, представники якої зайшли у всі місцеві ради обласних центрів

"Європейська солідарність" перемогла у п'яти регіонах України – у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Київській областях та столиці. Про підсумки місцевих виборів звітує штаб партії. 

Крім цього, це єдина політична сила, представники якої зайшли в усі місцеві ради обласних центрів. І є однією з двох партій, депутати якої зайшли в усі обласні ради.

Минулої ж неділі кандидат від "Європейської солідарності" у місті Рівне Олександр Третяк, за попередніми підрахунками, здобуває перемогу в боротьбі за мерське крісло. А в тих громадах, де виборчий процес не закінчився, "Європейська солідарність" має намір брати участь теж.

"Європейська солідарність" має намір брати участь у всіх відповідних виборах, щоби продемонструвати свою позицію. Звернутися до громадян із тим, що питання інтеграції України в ЄС, питання європейських стандартів в Україні, питання забезпечення належного рівня добробуту і безпеки було би забезпечено в країні у тих умовах, коли чинна влада, на жаль, цього забезпечити не може", – заявив Ростислав Павленко, народний депутат, "Європейська солідарність".

"Ми виявляємо дуже серйозну маніпуляцію, яка відбувається. Я не розумію, чому ЦВК бере участь у цій маніпуляції. Суть цієї маніпуляції полягає в тому, що ми не можемо порівнювати мандат депутата обласної ради і депутата міської ради обласного центру мільйонника з мандатом сільської ради до десяти тисяч, де по факту навіть не було партійного висування. А тому маніпулюють багато політичних сил", – наголосила Вікторія Сюмар, народна депутатка, "Європейська солідарність".

Нагадаємо, згідно з агрегованим рейтингом партій на місцевих виборах, партія "Європейська солідарність" зростає і майже зрівнялась з партією "Слуга народу", яка стрімко втрачає електоральну підтримку.

Попередній матеріал
Спогади про голод: до Національного музею Голодомору передали записи, які вилучили працівники КДБ
Наступний матеріал
Вже третя компанія представила вакцину з високою ефективністю – що про неї відомо
Loading...

Кандидата на посаду міського голови Рівного від "ЄС" підтримала партія "Голос"

Лідер ВО "Свобода" Руслан Кошулинський підтримав Олега Синютку на виборах міського голови Львова

Турчинов: сфальсифікувати результати місцевих виборів намагаються через уточнення протоколів

"Європейська Солідарність" застерегла "зелену" владу від спроби скасувати результати виборів до міськради Львова

"ЄС" – єдина політична сила, яка здобула переконливий результат у всіх регіонах України – Турчинов

Олександр Турчинов підбиває підсумки місцевих виборів – трансляція