"Європейська Солідарність"
"Європейська Солідарність" фото Європейська солідарність

"Європейська Солідарність" застерегла "зелену" владу від спроби скасувати результати виборів до міськради Львова

Читайте по-русски
Політсила закликала владу поважати вибір львів’ян і не провокувати напругу та протистояння

З моменту оголошення результатів виборів до Львівської міської ради влада Зеленського ніяк не може змиритись з поразкою "Слуг народу", які не отримали мандатів у Львівській міській раді.

Черговий крок, яким намагаються змінити волевиявлення львів’ян – спроба оскаржити вибори в суді. Зокрема, у Львівський окружний адміністративний суд було подано позов із вимогою скасувати рішення Львівської територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів до Львівської міської ради та зобов’язати комісію провести перерахунок голосів. Судове засідання відбудеться 8 листопада в неділю.

"Слуги народу" на цих виборах не отримали достатньої кількості голосів, щоб мати своє представництво у Львівській міській раді. Львів’яни дали чітку і однозначну оцінку діяльності "зеленої" влади. Тому спроби оскаржити вибори в суді ми розцінюємо як свідому політку влади по дестабілізації ситуації в місті та помсту львів’янам за їхню позицію.

Партія "Європейська Солідарність" застерігає "зелену" владу від спроби скасувати результати виборів до міськради Львова. Ми готові до відстоювання позиції львів’ян судах і захисту волевиявлення мешканців міста. Часи фальсифікацій та судового блокування результатів виборів давно минули і ми не дозволимо їх повернути жодній владі. 

Наполегливо закликаємо владу поважати вибір львів’ян і не провокувати напругу та протистояння.

 

Попередній матеріал
Азербайджан взяв під контроль ключове місто Нагірного Карабаху – Алієв
Наступний матеріал
За минулу добу в Києві зафіксували 943 нових випадки COVID-19
Loading...