Володимир Горковенко
Володимир Горковенко Володимир Горковенко

У Бориспільській міськраді "слуги" об'єдналися з "ОПЗЖ" – депутат

  Читайте по-русски
  Представник "ЄС" нагадав слова покійного міського голови, що у "міськраді не місце корупції"

  У Бориспільській міській раді об'єднались партії "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Батьківщина" і "Наш край". Як повідомив у Facebook депутат від "Європейської солідарності" Володимир Горковенко, попри те, що "ЄС" отримала перший результат на виборах до міськради, ці чотири партії на засіданні запропонували кандидатуру секретаря міськради від партії влади "Слуга народу".

  Сьогодні, 23 листопада, депутати Бориспільської громади обрали секретарем представника "Слуги народу" Владислава Байчаса. "Європейська солідарність" та "Голос" не брали участь у виборах секретаря міськради.

  "Присутній на першому засіданні Бориспільської міськради. Хочу привітати "Наш край", "Слугу народу", "ОПЗЖ" та "Батьківщина" зі створенням коаліції. Більшість обрала секретарем ради "слугу" Владислава Байчаса. Також між своїми "розподілили" посади голів 7 комісій. Депутатів без їхньої згоди записали до комісій так, як захотіли. Якою логікою керувалися – невідомо. Фракції "ЄС" та "Голосу" участі в голосування не брали", – повідомив Горковенко.

  Представник "Голосу" Віталій Горкун заявив, що на депутатів тиснули. А представник "ЄС" Володимир Борисенко нагадав слова покійного міського голови Анатолія Федорчука, що у "міськраді не місце корупції". І звернув увагу на те, що на голосування виноситься лише одна кандидатура.

  Висуванець більшості на посаду секретаря міськради "слуга" Владислав Байчас заперечив, що на депутатів чинився тиск, або ж голоси когось з депутатів купувалися. Щодо подальшої роботи, то на посаді секретаря міськради Владислав Байчас пообіцяв забезпечити "стабільність".

  Із трибуни голова фракції "Європейська солідарність" Володимир Борисенко заявив про участь у повторних виборах міського голови Борисполя, котрі призначені на 17 січня.

  Нагадаємо, у день виборів правоохоронці фіксували численні порушення. Утім таких, які б могли вплинути на результати голосування – не було. Про це кажуть і в громадянській мережі "Опора" і в поліції. Протягом дня були помічені чимало виборців, які фотографували заповнені бюлетені. Зробити такі фото намагалися у більшості міст, де був другий тур місцевих виборів.

  Попередній матеріал
  Нардеп: "ЄС" – єдина партія, яка показала зростання підтримки на місцевих виборах"
  Наступний матеріал
  "Пачка цигарок має коштувати від 200 грн": Радуцький запропонував підвищити акциз, щоб фінансувати НСЗУ
  Loading...

  Останні слова Байдена, план Кравчука, Нормандський саміт за згодою з Кремля? – Костянтин Єлісєєв у "Є СЕНС"

  "Опора" оприлюднила дані щодо явки виборці у другому турі

  Явка у другому турі місцевих виборів загалом становить 12,7% – дані по містах і областях

  Троє спостерігачів ОПОРИ потрапили в аварію у Запорізькій області

  Порушили законодавство: ЦВК розпустила територіальну виборчу комісію на Київщині

  Спостерігачі фіксують перші порушення на виборах