24-годинна лекція Олега Андрухіва
24-годинна лекція Олега Андрухіва 5 канал

Встановлення рекорду: в Університеті Короля Данила стартувала 24-годинна лекція

Читайте по-русски
За дійством пильно стежить експерт Національного реєстру рекордів – схожого в Україні досі ніхто не робив

Навчання упродовж 24 годин – без перерви на сон. Лекція, яка може стати рекордною, стартувала в Університеті Короля Данила в Івано-Франківську. Там для студентів проводять заняття тривалістю в добу. І воно має всі шанси ввійти до Національного реєстру рекордів України.

Стартувала лекція о 9-й ранку. Спікер – проректор університету Олег Андрухів. Каже, перед цим годину пройшовся пішки, щоб збадьоритися. Тему обрав – "Держава". Знаннями ділиться без шпаргалки, бо ж цією проблематикою займається вже з десяток років.

"Це буде про розвиток держави, як явища співорганізації суспільства від відомих науці найдавніших часів до сьогодення. 24 години для того роблю, що сучасна молодь 1,5 години не хоче витримати, тому ми йдемо з порушенням усіх правил логіки, і пробуємо їм запропонувати 24 години", – каже Андрухів.

Слухають виступ і студенти, і викладачі. Їх ніхто не зобов'язує бути присутніми на лекції впродовж доби. Вхід і вихід – вільний для всіх охочих. Проте окремі ентузіасти зізнаються: спробують залишитися якомога довше. В ідеалі – до завершення.

"Ми сьогодні відпросилися з пар, щоб послухати лекцію. Я не знаю, чесно, на скільки стане, але думаю, надовго. Тому що зазвичай пан Олег веде дуже цікаво лекції", – зізнається студентка Христина Турчак.

Щогодини спікер робить 5-хвилинну перерву. А за дійством пильно стежить експерт Національного реєстру рекордів. Каже, схожого в Україні досі ніхто не робив.

"Такого рекорду, як сьогодні, в Україні ще не було. Коли один викладач 12 годин нон-стоп, з технічними перервами у 5 хвилин щогодини… Це щонайменше 12 годин, які необхідні для встановлення рекорду. Буде пробувати стати національним рекордсменом", – пояснює Павло Горішевський.

Та хоч для рекорду достатньо 12 годин, Олег Андрухів запевняє: готовий читати лекцію впродовж доби. Мовляв, уночі йому навіть простіше виступати.

Ольга Рега, Сергій Попович, Івано-Франківськ, "5 канал"

Попередній матеріал
"На інкасаторських авто під'їхали і розстріляли упритул": спогади місцевих про бій під Волновахою
Наступний матеріал
"Усі повернулися до сімей": як артилеристів 44-ї бригади зустрічали з фронту
Loading...

Рекорд на честь Великого Кобзаря: у Львові 407 бандуристів одночасно заграли Шевченковий "Заповіт" – відео

Цього року 8 березня в Києві стало найтеплішим за всю історію спостережень

Віктор Ющенко став рекордсменом – подробиці

У Тернополі на турнірі зі спідкубінгу встановили рекорд України – відео

Як 11-річний школяр із Києва встановив національний рекорд з перемог на олімпіадах – сюжет

ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів