Школяр з Одеси склав понад 170 моделей LEGO
Школяр з Одеси склав понад 170 моделей LEGO 5 канал

Претендує на місце в Книзі рекордів Гіннеса: школяр із Одеси склав понад 170 моделей LEGO

Читайте по-русски
Нині колекція юного конструктора налічує 125 тис. 806 деталей

Колесо огляду, лондонський Тауер та Дарт Вейдер. Шестикласник із Одеси склав понад 170 мініатюр із наборів LEGO. Конструюванням хлопець захоплюється з 4 років. Створена школярем колекція увійшла до Національної книги рекордів. А нині вже претендує на місце в Книзі рекордів Гіннеса.

Культові персонажі стрічок серії "Зоряних війн", автівки, літаки, пам'ятки архітектури – це колекція 12-річного Євгена Дементи. Кожну модель хлопець склав власноруч.

"Зони тут чотири – це міська, "Ніндзяго", "Зоряні війни" і технічна зона. Процес складання йде без клею. Бувають в інструкції помилки, коли компанія не так надрукувала, тоді треба наклеювати. А так, детальку на детальку все продумано", – розповідає школяр.

Найбільше хлопчик пишається "Зіркою Смерті" із "Зоряних війн": "Мені здається, що 4 тис. деталей. Є кілька ексклюзивних чоловічків. Ось із фільму чоловічок, лорд ситхів, він ще канцлером був. Його ексклюзивність що не у всіх наборах є".

Експозицію мініатюр представили в гімназії, де навчається Євген. Загалом на виставці 170 моделей.

"Нині колекція юного конструктора налічує 125 тис. 806 деталей. Збирати її Євген почав ще у 4-річному віці. Спочатку ставився до конструкторів, як до звичайних іграшок. Потім захоплення перетворилося на справжнє хобі. Великий інтерес колекція Євгена викликала в гімназистів.

Прихильно ставляться до хобі свого учня і вчителі. Дитяча гра LEGO в сучасній школі віднедавна стала елементом навчання.

"Це просторове уявлення, геометричний підхід, стереометрія. Розумієте, ось так математика пов'язана з конструктором. Зараз у рамках Нової української школи збір конструкторів LEGO передбачає розвиток дитини. Це не тільки терпіння, а й розвивається моторика рук", – розмірковує класний керівник Аліна Флечко.

Найбільшу колекцію моделей із конструктора LEGO внесли до Національної книги рекордів. Нині школяр претендує на те, щоби потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

ОД, СІ, Одеса, "5 канал"

Попередній матеріал
США запровадили санкції проти ще 5 росіян із оточення Кадирова та силового підрозділу
Наступний матеріал
Порошенко підписав указ щодо мобільного зв'язку 5-го покоління – відео
Loading...