Акція протесту
Акція протесту 5 канал

У Дніпрі на віче "Захисти Україну" вимагали відставки Зеленського

Читайте по-русски
Президента учасники акції звинувачували у продовженні шляху, який, на їх думку, веде до капітуляції

Відставки президента вимагали учасники вуличної акції у Дніпрі. Кілька сотень учасників зібралися на заході під назвою "Захисти Україну". Кореспондентка "5 каналу" Наталія Світлова працює на місці.

Людей зібралося кілька сотень. Вони розташувалися поблизу обласної державної адміністрації, щоб публічно заявити свій протест проти теперішньої державної політики влади.

На мітингу – критикують дії Зеленського, його парламенту і уряду як попереднього, так і нового. Зокрема, за утворення бюджетних дірок, за ухвалення законів, що є на думку мітингувальників – антинаціональними. Такими називають закони про ринок землі та зміни, через які малий бізнес потерпає від утисків.

Критикують за переслідування патріотів, нагадуючи про справу Шеремета. Звинувачують президента у продовженні шляху, який, на думку тут присутніх, веде до капітуляції.

Учасники акції вважають, що вже достатньо причин, щоб вимагати відставки президента. Також пропонують запровадити так знаний санітарний режим. Мають на увазі очищення влади від проросійських політиків.

"Останні події показують, що Зеленський перейшов так звані червоні лінії. Весь час здаються інтереси Україні на користь агресора. Тому патріоти не можуть це спокійно переносити. Ми зібрались, щоб висловити протест проти дій, які вчиняє президент", – заявив Іван Дремлюга, учасник акції.

Святослав Янушко, учасник акції, повідомив, що виступає за звільнення Андрія Єрмака із Офісу Президента: "Як ми розуміємо, Єрмак має зв'язки з Росією та паном Козаком, який замінив Суркова. Я вважаю, що тут є паралелі із Придністровським сценарієм".

Акція протесту
Акція протесту5 канал

"Я думаю, такі заходи потрібні, щоб президент почав прислуховуватись до думки народу. Народ спочатку сказав "Ні капітуляції", але президент розводить війська. Він повторює помилку Скоропадського, який зробив це 100 років назад. Тоді обдурила Росія і зараз обдурить", – сказала Людмила Ковтонюк, учасниця акції.

Про мітинг повідомили місцеву владу, поліція стежила за порядком, акція мирна.

Нагадаємо, два автобуси із нацгвардійцями розмістили через квартал від офісу олігарха Ігоря Коломойського у Києві, де розпочалась акція протесту проти скасування закону про мову.

Попередній матеріал
Понад 80 сімей загиблих у катастрофі МН17 хочуть отримати відшкодування – подробиці з Нідерландів
Наступний матеріал
У Києві пройшла акція солідарності із кримчанами за участі Сенцова – включення
Loading...

Зеленський із дружиною прийшов до пам'ятника Шевченку з квітами

#Кендзьор: Щоб розгледіти в очах Путіна бажання миру, треба бути подібним до Путіна

Костинський і Фещук не розуміють, чому їх звільнили з Нацради

Зеленський змусив міністра інфраструктури пообіцяти закупити більше вагонів у КВБЗ

Напевно, "100% моя людина" не готова була виконувати злочинні накази – Гончаренко про звільнення Рябошапки

"Витруть ноги і зроблять крайніми": Розенко розповів, чому деякі кандидати відмовляються йти в уряд