Володимир Зеленський у Верховній Раді
Володимир Зеленський у Верховній Раді president.gov.ua

Світовий конгрес українців закликав Зеленського уникати політично вмотивованого правосуддя

  Читайте по-русски
  Україна ризикує втратити міжнародну підтримку, якщо її лідери перестануть дотримуватися принципу верховенства права, – наголосили в СКУ

  Світовий конгрес українців закликає президента Володимира Зеленського та новопризначений Кабінет Міністрів уникати політично вмотивованого правосуддя, дотримуватись принципів верховенства права, курсу реформ та євроатлантичного напряму. Про це йдеться у заяві, що опублікована на офіційному сайті СКУ.

  "Українська держава ризикує втратити підтримку міжнародних партнерів, якщо її політичні лідери перестануть дотримуватися принципу верховенства права, будуть використовувати правосуддя у політичних цілях та не зможуть повноцінно запровадити необхідні демократичні та економічні реформи", – мовиться у заяві.

  Президент СКУ Павло Грод наголосив: "Надзвичайно важливо, щоб обрані та призначені державні діячі продовжували позитивний курс реформ, дотримуючись верховенства права, поважаючи права людини та уникаючи політично мотивованого правосуддя".

  Також в СКУ зазначили, що конгрес докладатиме усіх зусиль для посилення України як успішної, демократичної, європейської держави.

  "Ми стоїмо з народом України, який захищає свою територіальну цілісність і суверенітет в ході тривалої російської військової, політичної та економічної агресії. Світовий конгрес українців продовжить стежити за діяльністю політичних лідерів, щоб переконатися в дотриманні принципу верховенства права та у подальшій успішній реалізації євроатлантичного вектору розвитку України", – резюмували в організації.

  Як повідомляв 5.ua, Верховна Рада на позачерговому вечірньому засіданні 4 березня проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів. Зокрема прем'єр-міністром України призначили Дениса Шмигаля. А наступного дня парламент погодив звільнення генерального прокурора Руслана Рябошапки.

  Попередній матеріал
  "У хорошому сенсі безшабашна людина": на фронті загинув офіцер ЗСУ Дмитро Фірсов
  Наступний матеріал
  У Житомирі знайшли застреленим волонтера і колишнього військовослужбовця Олега Котенка
  Loading...