Денис Шмигаль
Денис Шмигаль Денис Шмигаль / Facebook

Рада призначила новим прем'єр-міністром Дениса Шмигаля

Читайте по-русски
Рішення підтримав 291 депутат

Верховна Рада підтримала кандидатуру Дениса Шмигаля і призначила його прем'єр-міністром України. До цього він займав посаду віцепрем'єр-міністра – міністра розвитку громад і територій замість.

Призначення підтримав 291 депутат, "проти" були 59 нардепів, утрималися – 46. Проєкт постанови про призначення №3168 до парламенту вніс президент Володимир Зеленський.

ХТО ТАКИЙ ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Ще будучи студентом, Денис Шмигаль працював менеджером у ТОВ "О'Кей" та бухгалтером у відділі неторгових операцій валютного управління АК "Електронбанк".

У 2000-х роках займався бізнесом та працював на керівних посадах у різних львівських компаніях та на заводах.

Вже у 2009 році став керівником департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі у Львівській ОДА. Через 2 роки почав керувати громадською організацією "Інститут регіонального розвитку".

У 2014 році Шмигаль працював заступником обласного управління Фіскальної служби. За кілька років звільнився і став віцепрезидентом та гендиректором компанії "Львівхолод" – мережі магазинів "Рукавичка".

У січні 2018 року Шмигаль зайняв крісло директора Бурштинської ТЕС – найбільшого в регіоні виробника електроенергії, що належить холдингу олігарха Ріната Ахметова. Підприємство розташоване в Івано-Франківській області.

Також обіймав посаду голови Івано-Франківської ОДА. Ще під час представлення Шмигаля в Івано-Франківську Зеленський назвав його "дуже потужним менеджером". На цій посаді Шмигаль пробув 6 місяців.

4 лютого 2020 парламент проголосував за призначення Шмигаля віцепрем'єром – міністром розвитку громад і територій. Це відбулося після звільнення з відповідної посади Альони Бабак.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра.

Попередній матеріал
Катував українців: політв’язню, якого звільнили з ОРДЛО, повідомили про підозру
Наступний матеріал
Євросоюз скасував заборону на імпорт продукції птахівництва з України
Loading...