Кабмін
Кабмін rian.com.ua

Зеленський знову приводить уряд, не компетентний для роботи в умовах кризи – Южаніна

  Читайте по-русски
  На думку депутатки, анонсований напередодні склад Кабміну не допрацює навіть до осені

  Зеленський пропонує кандидата на посаду прем'єр-міністра та нових кандидатів на посади міністрів – людей, не підготовлених для роботи в умовах кризи, не спроможних вивести українську економіку з піке. Таку думку висловила народна депутатка фракції "Європейська солідарність" Ніна Южаніна в коментарі журналістам, повідомляє пресслужба "ЄС".

  Вона зауважила, що логіка президента в питанні звільнення прем'єра Гончарука та зміни міністрів в уряді незрозуміла.

  "Це якийсь нестримний характер у президента – сьогодні говорити, що все добре і підтримувати прем'єра і дати можливість йому відзвітувати в залі, і потім через тиждень говорити про те, що необхідна зміна і так шукати нового прем'єра", – зазначила Ніна Южаніна.

  "І самі не підготувались, і людина не підготовлена, і команди немає ніякої нової у нового прем'єра. Все це виглядає абсолютно непрофесійно і непотрібно. Саме головне, що ніякої користі така зміна точно не дасть", – наголосила вона.

  І додала: "Навіть сам президент має вже відчувати, що якщо ти не маєш на кого опертися в своїй роботі – не буде результату".

  За словами Южаніної, незрозуміло, як управлятиме економікою країни людина, яка не має уявлення про масштаби економіки країни.

  "Мені здається, це просто підставляються певні особи, які зайдуть в уряд. Вони самі, мені здається, попросяться на вихід. У будь-якому випадку вони до осені не допрацюють", – вважає нардепка.

  Вона наголосила, що для виправлення нинішньої ситуації в економіці мають бути призначені підготовлені люди, які проаналізували і знають, як зараз робити хоча би перші кроки, щоб вивести економіку з кризи, особливо в умовах ймовірності світової економічної кризи.

  "Про майбутнього прем'єра говорять якраз, що в нього немає такого стрижня. І, на жаль, того, що прем'єр має уміти говорити "ні" і Офісу президента, й іншим компаніям, які його будуть спонукати до якихось дій і до прийняття рішень. Якщо цього стрижня не буде у прем'єра – цей прем'єр також не протримається", – зауважила Южаніна.

  Депутатка додала, що прізвища нових міністрів, оприлюднені в ЗМІ, "насторожують, бо це люди з абсолютно різними цінностями, з різним розумінням управління країною".

  Вона також вважає, що позиція депутатів "Слуги народу" щодо призначення нових міністрів або продовження роботи деяких чинних членів уряду не мала значення, бо цих кандидатів уже визначили і просто представили монобільшості.

  "Чи можна залишати Мілованова міністром? Смішно. Чи можна залишати Малюську міністром? Дивно. Мені здається, що є такі постаті, прізвища я навіть не хочу називати, яких обтрусили від нафталіну і хочуть запропонувати зараз тут", – зауважила депутатка.

  Попередній матеріал
  Головний санлікар не виключає можливості поширення коронавірусу в Україні – подробиці
  Наступний матеріал
  Байден здобув перемогу на праймеріз у 10 штатах – "супервівторок" у США
  Loading...

  Гончарук, але не той: ОАСК видалить з сайту заяву щодо заборони відставки прем'єра

  Очільниця МОЗ Скалецька прокоментувала чутки про свою ймовірну відставку

  Депутати мають намір звільнити Маркарову з посади міністра фінансів – ЗМІ

  Кабмін створив офіційну е-карту з інформацією про коронавірус в Україні

  Завод "Більшовик" та "Хліб України": Кабмін передав на приватизацію 435 держоб'єктів

  Кабінет Міністрів створив Офіс фінансового контролю