Кабінет Міністрів України
Кабінет Міністрів України 5.UA / Фото: Марія Бєляєва

Кабінет Міністрів створив Офіс фінансового контролю

Читайте по-русски
Водночас були реструктуризовані територіальні органи Держаудитслужби

Кабінет Міністрів створив Офіс фінансового контролю та одночасно ліквідував п'ять міжрегіональних територіальних органів Державної аудиторської служби України. Таке рішення було ухвалено у вівторок, 3 березня, на засіданні уряду, розповів у своєму каналі в Telegram прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Уряд створив Офіс фінансового контролю та водночас ліквідував 5 міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби. Офіс фінансового контролю аналізуватиме ефективність використання державних ресурсів і наглядатиме за високоризиковими операціями", – написав очільник Кабміну.

Далі урядовці планують створити міжрегіональні територіальні органи Офісу фінконтролю, які мають "забезпечити оперативність і мобільність роботи нового органу".

Скріншот допису

Як уточнив у своєму Telegram-каналі депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко, уряд перерозподілив 384 співробітники підрозділів Держаудитслужби до центрального апарату Офісу фінконтролю. Крім того, було встановлено граничну чисельність штату новоствореного органу в 800 працівників.

Скріншот допису

Як повідомляв 5.UA, Рахункова палата вперше в історії проведе аудит Верховної Ради.

Попередній матеріал
ЗНО-2020: назвали найменш популярні предмети
Наступний матеріал
ВООЗ: "Коронавірус ще не зафіксували майже 130 країн"
Loading...