Нацрада
Нацрада 5 канал

Костинський і Фещук не розуміють, чому їх звільнили з Нацради

Читайте по-русски
Водночас указом звільнили ще двох членів – Юрія Зіневича та Валентина Коваля

"Підстав для звільнення не почули", – заявили напередодні звільнені члени Нацради з питань телебачення і радіомовлення – Сергій Костинський та Уляна Фещук.

Їхні повноваження достроково припинив Володимир Зеленський. Про президентське рішення обом членам Нацради повідомили перед черговим засіданням колегіального відомства.

Водночас указом звільнили ще двох членів – Юрія Зіневича та Валентина Коваля, після чого їх знову поновили. Нагадаємо, Серія Костинского та Уляну Фещук призначив членами Нацради 14 вересня 2015 року 5-й президент України Петром Порошенко.

"Ми з Уляною Фещук вели найбільший обсяг роботи в Нацраді. Можемо звітувати по кожному пункту. Можемо відповідати за кожну цифру, результат. І це дає тільки одне пояснення – це політично вмотивоване рішення", – каже член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський. 

Також членкиня Нацради Уляна Фещук розповіла: "Було чотири укази про звільнення членів. Тобто, президентської четвірки. І два укази про призначення знову. Знов-таки. Підстави мені невідомі. Тобто, чим ми працювали гірше, ніж ті, які були знову призначені – нам невідомо. Тому що ми працювали командою, не знаю".

Як повідомляв 5.UA, Харківська місцева прокуратура направила обвинувальний акт до суду щодо колишньої радниці ексглави Харківської ОДА Юлії Світличної через нібито підробку диплому про вищу освіту.

Попередній матеріал
Туризм "хворіє" на коронавірус: що кажуть мандрівники та чи варто скасовувати подорож
Наступний матеріал
NASA показало рекордну панораму Марсу у 1,8 млрд пікселів
Loading...

Нацрада наклала штрафів на 1,8 млн грн – за порушення мовних квот на радіо

"Мовні квоти на радіо: 2019 рік": відео з пресконференції

Телеканал "НАШ" за інтерв'ю з Азаровим оштрафують на 100 тисяч грн

Транслювали Путіна: Нацрада перевірить телеканал "НАШ"

"Чий слуга?": нардеп із монобільшості, який засвітився на росТБ, зажадав перевірок "5 каналу" – включення

Позбавлення ліцензії телеканалу NewsOne: у комітеті свободи слова точилися палкі суперечки – до чого дійшли