МЗС
МЗС Вікіпедія

"Перестановка ліжок не додає клієнтів": Луганський про МЗС та вплив Єрмака

Читайте по-русски
При цьому, каже блогер, від Зеленського "нічого зрозумілого" щодо зовнішньої політики України почути не можна

Блогер і журналіст Андрій Луганський переконаний, що будь-які кадрові зміни в МЗС - це лише формальність, яка нічого не означає, адже в Україні "не існує ніякого МЗС". Що це значить, блогер пояснив 5 березня у студії програми "Час: Online" на "5 каналі.

"Не існує зараз ніякого МЗС. Його просто немає", – сказав Луганський.

Він нагадав, що згідно з Конституцією, президент України визначає і здійснює зовнішню політику - разом із Міністерством закордонних справ.

"Але не за допомогою свого Офісу. В голови Офісу немає таких прав і повноважень. Він може допомагати, але не безпосередньо здійснювати. Зовнішньою політикою займається Офіс президента в особі пана Єрмака. А Конституція каже, що має бути не так", – наголосив журналіст, додавши що фактично питання зовнішньої політики нині курує чільник Офісу президента Андрій Єрмак.

"МЗС сьогодні ходить на роботу. Чимось займається – але не зовнішньою політикою. Займається сьогодні зовнішньою політикою пан Єрмак. І не знаю, чи займається взагалі пан Зеленський (я не впевнений, є великі сумніви). Але нічого зрозумілого від нього почути неможливо щодо зовнішньої політики", - сказав Луганський.

За приклад він узяв поїздку президента Зеленського в Оман, яка відбулася на початку цього року:

"Він в Оман їздив. Зустрічався він там із Патрушевим чи ні – ми не знаємо, хоча в багатьох є сумніви. А зустрічався він там і був одночасно з Єрмаком. А чи були там представники українського МЗС? Ні, не було".

"Відповідно, в МЗС поміняйте таблички одну на іншу, прізвища голів – одного на іншого, можна замів поміняти, ще когось – але від цього суть не зміниться", – сказав він.

Урядові метаморфози він прокоментував так: "Я не знаю, хто ці люди. І ніхто не знає, хто ці люди. Мені пишуть: "Андрію, це ж знову вони міняють ліжка. То й же старий анекдот про бордель – що перестановка ліжок не додає клієнтів". Я не знаю, що відбувається".

Нагадаємо, раніше блогер Денис Казанський розкритикував владу через провал комунікації з громадянами, що призвело до паніки під час евакуації громадян із Китаю.

Попередній матеріал
У столичної маршрутки на повному ходу відвалилося заднє колесо
Наступний матеріал
У Нідерландах розпочинається суд над підозрюваними у катастрофі рейсу MH17: що наразі відомо
Loading...