Лікарня
Лікарня 5 канал

"Такого не було багато років": на Одещині з симптомами кору в лікарнях – тисяча осіб

Переважно на лікарняні ліжка потрапляють діти

На Одещині нині більшає хворих на кір. Такої кількості пацієнтів в інфекційних відділеннях не було вже багато років, передає "5 канал".

Медики припускають: хворих на кір натепер у регіоні близько тисячі. Від весни минулого року померло вже п'ятеро людей, а хворі потрапляють до лікарень щоденно. Від недуги переважно страждають діти, втім, у зоні ризику й дорослі, яким своєчасно не зробили щеплення.

Симптоми в усіх однакові: висока температура, сухий кашель, висип на тілі.

"Були важкі корові пневмонії. Двоє дорослих – це пацієнти, які не лікувалися і звернулися на сьомий день від початку захворювання – у вкрай важкому стані. Через декілька годин настав летальний кінець. У трьох дітей – також корова важка пневмонія", – розповіла головлікар Одеської міської клінічної інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова.

За її словами, щодня до лікарень надходить 14–12 пацієнтів, хворих на кір. Утім, від початку Нового року звернулися 25 осіб, а з початку спалаху – вже близько 1000 хворих. Переважно, це діти.

Наприкінці грудня комісія з надзвичайних ситуацій заборонила дітям Одеси, які не мають щеплення від кору, відвідувати школи та дитсадки. Це стосується як державних, так і приватних закладів.

Попередній матеріал
Тіло Ноздровської відправили на додаткову комплексну експертизу: яка причина
Наступний матеріал
Сотні поранених та загиблі: у ПАР потяг протаранив вантажівку та загорівся
Loading...