http://akzent.zp.ua

У Миколаєві зафіксували спалах гепатиту А

Попередньо, причиною зараження вважають неякісну воду

У Миколаєві зафіксували спалах гепатиту А. Більше 30 людей потрапили до лікарень. Серед них шестеро – діти. Про це інформує прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

До обласної лікарні також госпіталізували 26 дорослих, з яких у 15 вже підтверджений діагноз. Діагноз підтвердили й одній дитині. Інших поки обстежують.

"Відомо, що більшість хворих проживають у Заводському районі міста Миколаєва. І серед можливих шляхів зараження можуть бути неякісна вода і продукти без належної термічної обробки, недотримання правил гігієни", – кажуть в облдержадміністрації.

Нині місцева влада розглядає можливе детальне дослідження якості води, яку переважна більшість хворих купували у пунктах розливу води, а також закриття точок розливу води.

Довідково: гепатит А – гостра інфекційна хвороба з ураженням печінки. Серед симптомів – нетривала гарячка у перші три дні хвороби, слабкість, зниження апетиту, жовтяниця, у тяжких випадках може бути блювання, біль у животі. Інфекція найчастіше потрапляє в організм людини шляхом споживання їжі або забрудненої води.

Попередній матеріал
Декілька колишніх заручників відмовилися від лікування через тиск
Наступний матеріал
Україна буде використовувати американські ПТРК для відповіді на провокації РФ на сході – Клімкін
Loading...