Африканська чума свиней
Африканська чума свиней bun.com.ua

"Африканська чума на Київщині:" Держпродспоживслужба підтвердила спалах захворювання

  Готується знищення свійських тварин відповідно інструкції

  В селі Підгірці Обухівського району Київської області виявили спалах африканської чуми

  Цю інформацію підтвердив заступник начальника відділу безпеки середовища життєдіяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Євген Ткач, повідомляє "Укрінформ".

  "22 грудня за результатами дослідження санітарної діагностики та експертизи у зразках двох трупів свиней виявлено вірус АЧС - африканської чуми. Свійські тварини вирощувалися на подвірї місцевої мешканки села Підгірці Обухівського району Київської області. Наразі на місті події перебувають фахівці відповідних служб. Готується знищення свійських тварин відповідно інструкції", -  розповів Ткач.

  Крім того, за інформацією журналіста та громадського активіста Лесі Москаленко, тривожна інформація про африканську чуму свиней  у селі Підгірці з'явилася вчора.  Депутати сільради в Ходосівці (сусіднє село) отримали попередження на сесії сільської ради.

  "Їх попередили, що свинину їсти не можна. Мешканців сіл ніхто  не попередив, жодної офіційної інформації немає. Звідки саме хворі свині? З ферми біля Полігону чи це свині, яких тримали люди? Куди ішло  м'ясо? Як почалася епідемія і чого всі мовчать? У Підгірцях багато людей у формі,  наче, ветеринарна служба. Жителі Підгірців повідомляють, що трупи свиней, які загинули від віруса,  зараз повезли спалювати біля сміттевого полігону, на землі Підгірців. Це зовсім близько від людських хат. Люди стривожені".

   

  Попередній матеріал
  Трамп вирішив призупини безмитний режим щодо низки українських товарів
  Наступний матеріал
  У неділю в Україну прийде потепління з мокрим снігом та сильним вітром – синоптик
  Loading...

  Масові хрестини у Дніпрі: 44 малюки отримали "нових батьків"

  Морози в Україні: у МОЗ порадили, як не захворіти взимку

  Вимушені канікули: у Дніпрі на карантин відправили вже п'ять тис. учнів

  Всесвітній день боротьби зі СНІДом: в Луцьку відбулася масштабна свічкова хода