Свічкова хода у Луцьку
Свічкова хода у Луцьку 5 канал

Всесвітній день боротьби зі СНІДом: в Луцьку відбулася масштабна свічкова хода

За словами організаторів, мета акції – підтримати ВІЛ-позитивних людей, яких за офіційною статистикою лише на Волині понад дві тис

В Луцьку у Всесвітній день боротьби зі СНІДом відбулася свічкова хода. Кілька сотень людей із лампадками, плакатами і червоними стрічками стартували від Луцького медичного коледжу і пройшли центральною пішохідною вулицею міста. Дорогою до головної площі молодь роздавала перехожим інформаційні буклети.

На Театральному майдані активісти виклали з лампадок стрічку – міжнародний символ боротьби зі СНІДом. Поруч працювала лабораторія на колесах, де кожен мав можливість безплатно зробити експрес-тест на ВІЛ/СНІД. За словами організаторів, мета акції – підтримати ВІЛ-позитивних людей, яких за офіційною статистикою лише на Волині понад дві тис.

"Не потрібно дискримінувати людей, які живуть з ВІЛ. Це захворювання можна тримати під контролем і підтримувати тих людей, які вже потрапили в таку ситуацію", – зазначила організатор акції Наталія Домбровська.

"На жаль, зараз дуже багато людей з цим борються. Але маємо надію, що завдяки такому заходу ми зможемо цю проблему подолати", – вірить учасниця акції Юлія Щебетюк.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: У Києві футбольні фанати влаштували ходу на підтримку ув'язнених в ОРДЛО прихильників "Зорі"

Попередній матеріал
77% населення не може назвати жодної успішної реформи – експерт
Наступний матеріал
Виступ Президента України під час творчого вечора актриси Ади Роговцевої – відео
Loading...