Акція пам'яті померлим від СНІДу
Акція пам'яті померлим від СНІДу 5 канал

#Незабуті: у столиці влаштували акцію пам'яті померлих від СНІДу

Нині в Україні офіційно статус ВІЛ-позитивних мають майже 135,5 тис. людей

У Києві влаштували акцію пам'яті померлих від СНІДУ. Біля меморіалу хворих на ВІЛ та СНІД встановили символічні металеві інсталяції у вигляді силуетів людей, передає "5 канал".

Інсталяції розташували не лише біля меморіалу, а й на тротуарі. Так символічно організатори продемонстрували, що усі померли від цієї хвороби – не забуті. Вони серед людей. Також більшість учасників акції мали на одязі напис хештегу "#незабуті" – в такий спосіб нагадували про флешмоб.

Усім знайомим та рідним людей, які померли від СНІДУ, пропонують розповісти їхню історію у соціальній мережі, позначивши хештегом "незабуті". Нині в Україні офіційно статус ВІЛ-позитивних мають майже 135,5 тис. людей.

"Хотіли показати, що понад 400 тис. людей, які померли від СНІДу в Україні – вони насправді знаходяться серед нас, ми їх пам'ятаємо. Ця пам'ять є важливою частиною нашої мотивації, жити і боротися за життя, боротися проти епідемії СНІДу", – розповів голова координаційної ради БО "Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" Дмитро Шерембей.

Попередній матеріал
Лисенко: Минулої доби ворог бив з артилерії біля Авдіївки, поранено трьох бійців
Наступний матеріал
Незвичні смаколики, яскраві костюми, танці: у Харкові відбувся інтернаціональний ярмарок культур
Loading...