Одеський табір 'Вікторія' вперше після смертельної пожежі заселили дітьми
Одеський табір 'Вікторія' вперше після смертельної пожежі заселили дітьми dumskaya.net

Одеський табір "Вікторія" вперше після смертельної пожежі заселили дітьми

  Читайте по-русски
  Дітей заселили в кам'яні корпуси, на ремонт яких витратили більш як п'ять мільйонів гривень

  Одеський табір "Вікторія" вперше після пожежі, що сталася у 2017 році і забрала життя трьох дітей, знову відкрився. Про це повідомляє "Думська".

  Начальник міського департаменту освіти і науки Олена Буйневіч сказала, що зміна складається з 103 дітей. Здебільшого це діти пільгових категорій. Вони відпочиватимуть у таборі до 29 серпня.

  Дітей заселили в кам'яні корпуси, на ремонт яких витратили більш як п'ять мільйонів гривень. Дерев'яні корпуси залишаються під арештом.

  Як повідомляв 5.UA, в Одесі в ніч на 16 вересня 2017 року загорівся один з корпусів дитячого табору "Вікторія". Вогонь повністю знищив один із дерев'яних корпусів. У момент загоряння там перебували 42 дитини. Дітей евакуювали, однак трьох із них врятувати не вдалося. Загиблі дівчатка – це 8-річна Софія Мазур, 9-річна Настя Кулинич і 12-річна Сніжана Арпентій. Правоохоронці затримали директора Петроса Саркісяна та старшого вихователя Наталію Цокур. Суд засудив Цокур до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки. Слідство щодо Саркісяна триває.

  Усе, що відомо про трагедію, можна прочитати в детальному лонгріді за посиланням. 

  Попередній матеріал
  Пообідали в церкві: на Вінниччині 11 людей після трапези потрапили до лікарні
  Наступний матеріал
  Спека не за горами: 13 серпня в Україні стовпчик термометра сягне +32°С
  Loading...