Галина Янченко
Галина Янченко 5 канал

Нардепка звинуватила Садового в сепаратизмі – за що саме

Читайте по-русски
На місцевій владі лежить така сама відповідальність, як і на уряді, парламенті і президенті, вважає Янченко

Дії міських голів, які ігнорують посилення карантину, і Андрія Садового зокрема, є сепаратизмом, вважає народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко. Про це вона сказала в ефірі програми "ПОЛІТКЛУБ" на "5 каналі".

"Такі висловлювання є чистим сепаратизмом. І це нічим не краще, ніж те, що робив, наприклад, Кернес на початку карантину. Я дуже добре пам'ятаю, можу навіть щоденно відтворювати події березня, коли впроваджували карантин", – зазначила вона.

"Пам'ятаю, що в середу з'явилося рішення Кабінету Міністрів, а в четвер Кернес на всю країну заявив, що "все равны, но некоторые равнее", і в Харкові карантину не буде. Діти ходитимуть у школу, все буде гаразд". У п'ятницю він уже ввів супержорсткий карантин, а з наступного тижня там узагалі всі ходили в масках і огороджували всі дитячі майданчики", – сказала нардепка.

За словами Янченко, місцева влада – це така сама влада, як і Кабінет Міністрів, як і парламент, і президент.

"Вони несуть таку саму відповідальність, а подекуди ще більшу. Тому що місцева влада – це взагалі перша влада, перші організатори соціального життя, із якими людина зустрічається щоденно, живучи в своєму місті, селі тощо. Тому вони несуть відповідальність. І я вважаю, заява Садового абсолютно безвідповідальна", – підсумувала нардепка.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення, за яким до 30 листопада суботу та неділю на території Львова оголошують робочими днями. Також у рішенні прописано, що виконком звернеться до Кабміну щодо скасування постанови про карантин вихідного дня. Водночас міський голова Андрій Садовий розкритикував рішення уряду посилити обмеження, назвавши їх "бздурою".

Попередній матеріал
Зрив операції зі звільнення полонених з окупованого Донецька – розвідник про те, чому підозрюють владу у зливі
Наступний матеріал
Відчути роботи Пінзеля на дотик: у Львові відкрили тактильну виставку робіт відомого скульптора
Loading...