Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе 5 канал

Україна є лідеркою в Європі за швидкістю поширення COVID-19 – Климпуш-Цинцадзе

Читайте по-русски
Дослідження свідчать, що карантин вихідного дня матиме нульовий ефект, зазначила нардепка

Тези влади про низький рівень смертності від коронавірусу в Україні є самонавіюванням, вважає народна депутатка від "Європейської солідарності" Іванна Климпуш-Цинцадзе. Про це вона сказала в ефірі програми "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова.

За словами Климпуш-Цинцадзе, про хибність таких тверджень представників влади свідчить, зокрема, низький рівень тестування хворих на COVID-19. Вона зазначила, що дослідження і Київської школи економіки, і Стендфордського університету свідчать, що карантин вихідного дня матиме нульовий ефект.

"Сьогодні Україна є лідеркою, дуже сумною лідеркою серед країн Європи за швидкістю поширення захворюваності. І, на жаль, в Україні протягом усього цього часу, що ми перебуваємо в пандемії, крива зростання захворюваності жодного разу не завмирала. І це є свідчення Всесвітньої організації охорони здоров'я", – сказала нардепка.

"Це означає, що будь-які дії, які до цього часу застосовувалися нашими владними структурами, на жаль, були хаотичними і не привели до якісних результатів, які би могли допомогти нашій системі охорони здоров'я чи захистити бізнес", – вважає Климпуш-Цинцадзе.

"Нам не пропонують збільшити кількість точок подачі кисню в лікарнях, ми не чуємо про те, що нарешті, можливо, повернуть кошти в "антиковідний" фонд і їх використовуватимуть саме за призначенням. Ми не чуємо те, що за ці гроші почнуть закуповувати маски, і в усіх громадських місцях їх безкоштовно роздаватимуть", – зазначила нардепка.

"Ми не чуємо про те, що наші правоохоронні органи нарешті стежитимуть, як дотримуються правил та чи інша людина чи той чи інший заклад. Ми цього всього не чуємо, ми тільки знаємо, що в нас буде локдаун. Це означає, що він матиме сумнівні наслідки", – підсумувала вона.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про посилення карантинних обмежень в Україні через несприятливу епідеміологічну ситуацію. Уряд скасував поділ країни на зони та повернув загальнонаціональний карантин. Обмеження попередньо триватимуть до 30 листопада.

Попередній матеріал
У Харкові на акцію протесту проти карантину вихідного дня вийшло близько тисячі людей – що вимагали
Наступний матеріал
Які компанії криворізьких "слуг народу" заробляють на "Великому будівництві" – Watchdogs.Розслідування
Loading...