Карантин
Карантин 5 канал

Влада Чернігова закликала Кабмін скасувати карантин вихідного дня

Читайте по-русски
Введення карантину відбулося без консультацій із місцевою владою, зазначили в Чернігові

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради звернувся до Кабінету Міністрів із закликом скасувати карантин вихідного дня. Відповідне звернення оприлюднила прес-служба міськради.

У виконкомі наголосили, що впровадження таких жорстких карантинних заходів відбулося без жодного дослідження щодо його впливу на розповсюдження COVID-19.

"А також без проведення консультацій принаймні з міськими головами обласних центрів та з представниками бізнес-спільноти, що зазнають найбільших втрат", – зазначили у міськраді.

У виконкомі наголосили, що впровадження карантину вихідного дня негативно вплине на малий та середній бізнес, а частина жителів міста втратить роботу.

"Підприємці зазнають збитків, працездатне населення залишиться без роботи та коштів для існування, а місцевий бюджет втратить значну частину надходжень, що призведе до неможливості належного забезпечення життєдіяльності міста", – резюмували у міськраді.

Нагадаємо, напередодні в міськраді Одеси заявили, що не вводитимуть локдаун на вихідні. Переконували, що у місті і надалі діятимуть обмеження "помаранчевої" COVID-зони. Проте згодом там усе-таки вирішили запровадити карантин.

Попередній матеріал
Київ піде на карантин вихідного дня – КМДА
Наступний матеріал
РПЦ тисне на Александрійський патріархат через визнання ПЦУ
Loading...