Андрій Осадчук
Андрій Осадчук 5 канал

"Рішення від безвиході": користі від локдауну на вихідних не буде ніякої – Осадчук

Читайте по-русски
Найгірше, що зараз можна робити – це робити вигляд, що все непогано, вважає нардеп

Українська влада мала 6 місяців, щоб підготуватися до осіннього спалаху коронавірусу, але так цього і не зробила, вважає народний депутат від "Голосу" Андрій Осадчук. Про це він сказав в ефірі програми "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова на "5 каналі".

За словами Осадчука, найгірше, що зараз можна робити – це робити вигляд, що все непогано, гратися зі статистикою, заспокоювати себе і громадян, що в нас усе не так погано.

"Насправді, судячи зі всього, у нас все дуже погано, і треба чітко усвідомлювати, чому це сталося. Локдаун весною, безумовно, був продиктований страхом. І станом на весну це було нормально, бо ніхто не знав ні в Україні, ні в Європі, ні у світі, як що робити", – наголосив нардеп.

"Тоді ми просто все закрили, і єдина користь від локдауну весною – це можливість згрупуватися, розробити стратегію, план, закумулювати ресурси, і в нас була можливість майже 6 місяців поступово реалізовувати цю стратегію. На жаль, цього не сталося. В кінці травня-червня уряд подивився навколо, вирішив, що нічого страшного не відбувається, і почалося "Велике будівництво", асфальт тощо", – говорить Осадчук.

"І зараз ми є свідками дій, знову ж таки, в режимі страху. Бо запропонований карантин вихідного дня виглядає просто як рішення від безвиході – закрити країну страшно, бо зрозуміло, що економіка зупиниться, не буде грошей, будуть протести, але треба щось робити. І так вони придумали карантин вихідного дня. Користі від нього не буде ніякої", – підсумував нардеп.

Нагадаємо, у Харкові на акцію протесту проти карантину вихідного дня вийшло близько тисячі людей. Протестувальники зазначили, що карантин на вихідних остаточно вб'є їхній бізнес, адже вихідні були чи не єдиною можливістю заробити.

Попередній матеріал
Скороход про карантин вихідного дня: "Велюр" та "Епіцентр" не постраждають, адже вони "особливі"
Наступний матеріал
Зрив операції зі звільнення полонених з окупованого Донецька – розвідник про те, чому підозрюють владу у зливі
Loading...