Варвава
Варвава 5 канал

"Хіба можна допустити, щоб малюк взяв і щез": 3-річна Василина потребує вартісної операції

Читайте по-русски
Лікування дівчинки коштує майже 302 тисячі євро

У свої три роки Василина Пушкіна добре знає, що таке катетер, крапельниці та медичні маніпуляції. Два місяці тому у дитини діагностували злоякісну пухлину.

У Василини підтвердили рабдоміосаркому – агресивну пухлину, яку потрібно оперувати. Ускладнює ситуацію те, що пухлина розташована біля носа. В Україні оперувати дівчинку лікарі не беруться.

"Мені в особистій розмові лікарі казали, спеціалісти, що в України не проведуть таку операцію, навіть в СНД. Шанс – 10%", – каже батько Василини Костянтин Пушкін. 

За ці два місяці Костянтин Пушкін вивчив усі можливі варіанти лікування доньки. Доки дружина з дитиною перебували у лікарні, він вів перемови з понад десятком закордонних клінік. Допомогти погодилися медики з Барселони. Та лікування там – дуже дороге.

"Загальна сума у нас виходить майже 302 тисячі євро, без перельоту та проживання. Вони беруть по максимуму, тому що операція складна. Операційна зала другого рівня складності, 5 годин вони пишуть операція", – розповідає Костянтин.

Окрім операції, до кошторису входить хіміотерапія та реабілітація. Прогноз щодо одужання іспанські медики дають позитивний – майже 100%. На жаль, для багатьох українських дітей саме закордонні клініки – чи не єдина можливість одужати.

Варвава
Варвава 5 канал

Хоча прогноз на довге та здорове життя Василина має високий, часу, щоб зібрати суму, яку виставила іспанська клініка, практично немає. Пухлина агресивна та непередбачувана. Нині родині вдалося зібрати 80 тисяч євро. Після початку лікування щотижня батьки повинні будуть сплачувати по 20 тисяч євро. Заради порятунку дівчинки друзі родини вирішили організувати благодійний марафон. На трьох платформах у Харкові та Києві з онлайн-трансляцією виступали митці та музиканти. Всі небайдужі могли надіслати кошти на картку батьків.

Під час благодійного марафону вдалося зібрати трохи більше 5 тисяч євро. У понеділок Василина з татом вирушає до Іспанії. Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

Приєднатися до збору коштів, аби трирічна Василина скоріше одужала – можуть усі охочі.

РЕКВІЗИТИ

ПРИВАТБАНК Україна 5168 7450 1706 4350 UAH
Пушкін Костянтин (тато)

Paysera LT Європа
4745 0309 0115 6320 EUR
Olena Staforova (мама)

Попередній матеріал
Запуск космічного корабля Ілона Маска – SpaceX Crew Dragon
Наступний матеріал
Історичний момент: NASA спільно зі SpaceX успішно відправили астронавтів на МКС – відео
Loading...

Фонд Петра Порошенка та "ЄС" передали захисні костюми та пульсоксиметри до медзакладів Львова

"Поки йде війна – це необхідно": як волонтери в Одесі плетуть маскувальні сітки для бійців на сході

США вирішили збільшити допомогу Україні на боротьбу з коронавірусом до $14,5 млн

Особливе кошеня шукає дім: Тимошка не може бачити, але дарує безмірну любов

В Україну прибув літак із захисними костюмами, купленими для медиків Фондом Порошенка – відео

Екзотична "Зміїна ферма" стала заручницею карантину: на межі голоду залишились унікальні тварини