SpaceX Crew Dragon
SpaceX Crew Dragon SpaceX

Запуск космічного корабля Ілона Маска – SpaceX Crew Dragon

Читайте по-русски
Нова спроба запустити Crew Dragon на орбіту відбудеться 30 травня, приблизно о 22:20 за київським часом

Компанія Ілона Маска SpaceX здійснить повторну спробу запуску першого американського комерційного корабля до МКС. Запуск мав відбутися ще в середу, 27 травня, але його довелося перенести через несприятливі погодні умови.

Нова спроба запустити Crew Dragon відбудеться 30 травня приблизно о 22:20 за київським часом. Запуск відбуватиметься з мису Канаверал, що у штаті Флорида. У космос полетять два американські астронавти – 49-річний Роберт Бенкен і 53-річний Дуглас Герлі.

UPD: Запуск заплановано на 22:22 за Києвом. Дивіться наживо:

Для космічної агенції NASA цей запуск – найвизначніша подія року. А для США – нова віха в історії космічної програми. Це буде перший за 9 років суто американський політ на орбіту. Востаннє астронавтів зі Сполучених Штатів відправляли на кораблі Shuttle ще 2011-го. Відтоді програму закрили – була надто дорогою. А NASA була змушена купувати для власних астронавтів квитки на російські космічні кораблі.

Щоб відновити польоти в космос – 2017-го Агенція вперше в історії звернулася до приватної компанії. На орбіту астронавти вирушать на кораблі Crew Dragon, який розробила компанія Ілона Маска Space X.

Попередній матеріал
На березі океану і в соцмережах: як українські спортсмени підтримували форму під час карантину
Наступний матеріал
"Хіба можна допустити, щоб малюк взяв і щез": 3-річна Василина потребує вартісної операції
Loading...