котик Тигрик

Особливе кошеня шукає дім: Тимошка не може бачити, але дарує безмірну любов

Facebook / Приют Ирины Добролюбовой

Незрячі котики дуже добре пристосовуються до життя в квартирі за допомогою нюху, слуху і інтуїції

Це перша весна Тимошки. І її він зустрів на вулиці, ставши жертвою вуличного життя. І тепер котодитя сподівається, що в притулку Ірини Добролюбової його знайде любляча родина.

"Він буде гратися з Вами, їсти і пити, як звичайне кошеня. Ніяких особливих зусиль вам прикладати не доведеться. Тимошка не побачить, як виглядає його господар або господиня, але він обов'язково відчує те тепло і любов до нього, яке буде йти від вас із самого серця і від Вашого голосу. Цього буде для нього досить, щоб бути щасливим. А натомість ви отримаєте безмірно неосяжне тепле почуття вдячності, любові і відданості із самої душі цього маленького дива.... Маленькому Тигрику поки дуже сильно не пощастило, але можливо, хтось зможе це змінити і подарувати йому свою турботу і домашнє вогнище" – сподіваються у притулку.

"Котики з такою особливістю дуже добре пристосовуються до життя в квартирі за допомогою нюху, слуху і інтуїції, що у сліпих котиків набагато більше розвинене, ніж у тих, у кого все гаразд із зором. Нам півтора місяці і ми вже ходимо в лоточок", – розповідають волонтери про маленьке диво.

Раніше 5.ua розповідав, як на Запоріжжі під час гасіння лісової пожежі вогнеборці врятували маленьке зайченя.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ