Лікарня
Лікарня 5 канал

Фонд Порошенка передав захисні костюми медикам Луганщини – відео

Читайте по-русски
Потреба у захисті постійно зростає, кажуть лікарі

Кілька сотень захисних костюмів передали медикам Луганщини. Волонтери доправили їх до базових закладів шпиталізації хворих та підозрюваних на COVID-19, інформує "5 канал".

Медики кажуть, регіон забезпечений усім необхідним для боротьби з пандемією, зокрема і засобами захисту. Проте потреба в них постійно зростає.

Захисні костюми передав луганським медикам Фонд Петра Порошенка.

Станом на 9 травня в регіоні, на території контрольованій Україною, зафіксовані 42 випадки інфікування, ще у понад двох сотнях випадків проводять епідемічні дослідження, щодо виявлення COVID-19.

"Ми знаходимося в місті Рубіжне, так як тут опорна. Далі їдемо в місто Лисичанськ, також частина наших друзів поїхали в Біловодськ, Старобільск завезуть. Це перша партія. Дай Бог, щоб вона далі не розповсюджувалася ця зараза на Луганщині. Завдяки цим костюмам буде збережене життя наших лікарів, наших медичних працівників, які зараз в 2020-му році стоять на охороні наших людей і їх захищають", – каже Сергій Шакун, волонтер.

"Перші пацієнти з підозрою на інфекцію до нас потрапили 13 березня. І з 13 березня ми знаходимося в жорсткому режимі роботи лікарні. За цей час лікарня отримала обладнання, засоби захисту, деззасоби. Зараз це є в достатній кількості виходячи з епідситуації. На даний момент. Що буде в подальшому, важко спрогнозувати", – говорить Едуард Кравченко, директор КУ "Рубіжанська міська лікарня".

Нагадаємо, у Харкові медики запропонували спосіб, як рятувати пацієнтів, яким не вистачить апаратів штучної вентиляції легень.

Попередній матеріал
По двоє і в захисних масках: мешканці Дніпра вшанували пам'ять жертв Другої світової війни
Наступний матеріал
Відносини між Грузією та Україною не опиняться під питанням через окремих політиків – Гахарія
Loading...