ostro.org

Фейкові вибори в ОРДЛО: ЗМІ дізналися, хто отримає реальну владу і контроль над фінансами в "ДНР"

Контроль над фінансами отримає "прем'єр-міністр "ДНР" Олександр Ананченко, і водночас залишиться маріонеткою в руках Кремля

Псевдовибори в "ДНР" були потрібні насамперед помічнику президента Росії Владиславу Суркову, який планує закріпити в Донецьку цілком лояльного терориста Дениса Пушиліна. Про таке йдеться у матеріалі "Новой газеты".

"Пушилін потрібен Суркову як гарант збереження (особистого – Ред.) контролю над цією територією. (З приходом Пушиліна – Ред.) реальний контроль над господарським і політичним життям "ДНР" отримали Владислав Сурков, Дмитро Козак", – йдеться у статті.

У матеріалі також йдеться про те, що всі імпортні та експортні поставки одноосібно здійснюватиме компанія "Внешторгсервис", зареєстрована в Південній Осетії. За Захарченка і "Ташкента" "Внешторгсервис" опікувався поставками по лінії металургійної продукції, а вугіллям займався контрольований "Ташкентом" торговельний дім "Вугілля Донбасу".

За інформацією видання, тепер фінансові потоки регіону цілком підуть під "Внешторсервис". Пушилін при цьому нічим керувати не буде. Реальну владу і контроль над фінансами отримає "прем'єр-міністр "ДНР" Олександр Ананченко, призначений самим Пушиліним за вказівкою кураторів.

Видання, посилаючись на слова колишнього високопоставленого терориста "ДНР" Олександра Ходаковського, раніше Ананченко "працював в одній з великих російських корпорацій з інтересами в Сибіру і офісом у Москві", яка займається видобутком природних ресурсів. Ходаковський охарактеризував Ананченка, як "економіста з багатим досвідом".

Як повідомляв 5.UA, 11 листопада в ОРДЛО проходило "голосування" на так званих виборах "глав народних республік" і "депутатів народних рад". Міжнародне співтовариство виступило із засудженням псевдовиборів. У Європейському Союзі, США, Японії заявили, що проведення "виборів" в ОРЛДО є порушенням Мінських домовленостей. Президент України Петро Порошенко заявив, що фейкові "вибори" на Донбасі ніким не будуть визнані, а Росія понесе відповідальність за їх проведення.

Дивіться також відео за темою:

Чак Норріс та ліквідований Захарченко: як мешканці ОРДЛО висловили свій протест проти фейкових виборів

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Бої у секторі Гази: по Ізраїлю випущено 300 ракет
Наступний матеріал
Угорський політик приїхав "спостерігачем" на псевдовибори в ОРДЛО

Порошенко пропонує внести зміни до Конституції України через фейкові вибори на Донбасі

Польща не визнає жодних дій, що підривають суверенітет та територіальну цілісність України – МЗС країни

СБУ та прокуратура відкрили провадження через "вибори" в ОРДЛО – кого каратимуть

Яйця та інші "плюшки": як в ОРДЛО заманюють брати участь у "виборах" – ФОТО

Фейкові вибори в ОРДЛО – реакція НАТО на дії Росії

Дешевий хліб, бюджетники, "натовп": як в ОРДЛО проходять фейкові вибори