Санкції проти Росії
Санкції проти Росії dt.ua

США хочуть посилити санкції проти Росії за фейкові вибори в ОРДЛО – заява

У Держдепі США нагадали, що ОБСЄ взагалі відмовилася моніторити "вчорашній фарс" на тимчасово окупованих територіях Донбасу

Офіційний Вашингтон назвав нелегітимною і "бутафорською" спробу РФ провести на Донбасі так звані "вибори" в порушення Мінських угод та пообіцяв продовжувати запровадження санкцій проти РФ. Про це йдеться в офіційній заяві Державного департаменту США.

"США приєднуються до наших європейських союзників і партнерів у засудженні бутафорських "виборів" 11 листопада на підконтрольних Росії територіях східної України. Вчорашні нелегітимні процеси були спробою Москви поставити своїх довірених маріонеток на Донбасі, у так званих "Донецькій і Луганській народних республіках", – наголосили в зовнішньополітичному відомстві США.

У Держдепі також нагадали, що утворення фейкових республік не передбачені ні Мінськими угодами, ні конституційним урядом України, і повинні бути ліквідовані як незаконні збройні формування.

state.gov

"Якщо Росія розраховує, що незаконні "вибори" 11 листопада призведуть до міжнародного визнання її маріонеток, то реакція міжнародного суспільства доведе, що вона помиляється. ОБСЄ відмовилася моніторити вчорашній фарс. Дії Росії були засуджені у столицях з обох берегів Атлантики, а також на засіданнях Ради безпеки ООН та ОБСЄ", – підкреслюється в заяві.

"США і Європейський Союз виступили одностайно проти порушення суверенітету й територіальної цілісності України, що відбулося вчора. Ми продовжимо запроваджувати санкції проти Росії, пов'язані з її діями в Україні, доки Москва повністю не виконає Мінські угоди та не поверне контроль над Кримом Україні", – наголосили в Держдепартаменті США.

Як повідомляв 5.UA, 11 листопада в ОРДЛО проходило "голосування" на так званих виборах "глав народних республік" і "депутатів народних рад". Міжнародне співтовариство виступило із засудженням псевдовиборів. У Європейському Союзі, США, Японії заявили, що проведення "виборів" в ОРЛДО є порушенням Мінських домовленостей. Президент України Петро Порошенко заявив, що фейкові "вибори" на Донбасі ніким не будуть визнані, а Росія понесе відповідальність за їх проведення.

Чак Норріс та ліквідований Захарченко: як мешканці ОРДЛО висловили свій протест проти фейкових виборів

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Справа Мартиненка: САП взялася за першу частину доказів, але захист – проти одного з томів
Наступний матеріал
"Криве дуло", "умна Тимошенко" та міф про сплачені кредити МВФ: як Приходько на інтерв'ю до Соколової ходила
Loading...

Жодної вигоди від бутафорських "виборів" мешканці Донбасу не матимуть – посольство США

"Це фарс": Посольство США однозначно відреагувало на "вибори" в ОРДЛО

Окупанти почали приховано змушувати до участі у "виборах" – розвідка

Порошенко пропонує внести зміни до Конституції України через фейкові вибори на Донбасі

Польща не визнає жодних дій, що підривають суверенітет та територіальну цілісність України – МЗС країни

СБУ та прокуратура відкрили провадження через "вибори" в ОРДЛО – кого каратимуть