кінь, око коня
кінь, око коня Depositphotos

Історія про те, як у Дніпрі дівчинка врятувала коня від бійні – сюжет

Читайте по-русски
Школярка витратила всі свої заощадження заради порятунку, хоч збирала їх на свою мрію

У Дніпрі 9-річна дівчинка врятувала коня. В інтернеті дитина побачила історію тварини, яку господар хотів віддати на бійню. Школярка витратила всі свої заощадження заради порятунку. Гроші, які збирала на втілення власної мрії  віддала волонтерам. Ті викупили тварину і забрали до притулку. За першою зустріччю врятованої та її рятівниці спостерігала журналіст "5 каналу" Наталія Світлова.

Це перше знайомство дев'ятирічної Злати з врятованим нею конем. Дівчинка не пошкодувала власних заощаджень, аби він лишився живим.

"Я дізналася в Інстаграмм про цього коня, що її везуть на бійню, вирішила купити її. Моя мама не здивувалася, бо я займалася кінним спортом і саме збирала гроші, аби купити коня", – розповідає малеча.

Здійснити мрію Златі допомогла мама Юлія Толпигіна. Кошти переказали на волонтерський рахунок.

"Прочитала, каже, мама, дивись, залишилося 10 тисяч. У мене якраз є – і віддала. Каже, нам вистачає! Давай її врятуємо. У нас в родині принцип – якщо ти прийняла рішення, то це твоє рішення. І ми навпаки пораділи, що у неї такі добрі думки виникли", – каже мама Злати

Волонтери припускають: тварину на забій хотіли здати через травму. Ймовірно колишній господар заробляв, здаючи її у прокат.Олена Русіна, керівник притулку для коней та диких тварин, каже: "У неї навіть є документи, її звуть Розкрутка за документами. Для її віку вона худовата, їй треба займатися. Це молода, сильна конячка спортивна, наші коні її не можуть наздогнати. Але спина в неї підірвана".

Знайомитися приїхала вся родина. Мама розповідає: Злата увесь ранок метушилася. Готувала ласощі для тварини та радилася з усіма щодо імені для своєї улюблениці. Після першого знайомства Злата визначилася з іменем.

"Норі – Норвегія", – каже дівчинка.

Норі мешкатиме у притулку для коней. Злата обіцяє її навідувати якомога частіше Й частувати ласощами. Та мріє, що коли виросте, забере коня до себе.

Наталка Світлова, Олександр Пронський, "5 канал"

Попередній матеріал
"Бог мені поки тільки 19 дітей послав": історія чоловіка, який здійснив свою мрію мати багатодітну родину
Наступний матеріал
У свято Трійці до захисників Світлодарки навідався капелан – репортаж з передової
Loading...