"АрселорМіттал Кривий Ріг" заявив про відмову українських виробників постачати сірчану кислоту

  При цьому, як зазначив заступник гендиректора, державні підприємства – "Сумихімпром" і Східний ГЗК, які виробляють сірчану кислоту в Україні - не є власниками цієї продукції

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг", що входить в транснаціональну корпорацію ArcelorMittal, заявляє про відмову ПАТ "Сумихімпром" і ДП "Східний ГЗК" поставляти сірчану кислоту на підприємство без пояснень причин, повідомляє UAprom.

  Про це повідомив Володимир Ткаченко, заступник генерального директора АМКР, в ході першого засідання Моніторингової групи з питань виробництва та імпорту сірчаної кислоти при Державній регуляторній службі України.

  "Зараз ми стикаємося з відсутністю сірчаної кислоти на внутрішньому ринку. Чому ми веземо сировину з Білорусі? У нас немає вибору, ми не можемо купити сірчану кислоту в Україні", – сказав він.

  За його словами, "АрселорМіттал Кривий Ріг" споживає 2,5-3 тис. т цієї сировини на місяць. Крім того, він нагадав, що комбінат інвестував близько $170 млн. В будівництво нових коксових батарей.

  "Чекали, що з осені вони запрацюють на повну потужність, але зараз це під питанням", – зазначив Ткаченко.

  При цьому, як зазначив заступник гендиректора, державні підприємства – "Сумихімпром" і Східний ГЗК, які виробляють сірчану кислоту в Україні - не є власниками цієї продукції.

  "Вони працюють за давальницькими схемами і не можуть нічого продавати. Тому ми змушені працювати з третіми особами, з трейдерами. Ми пишемо листи в "Сумихімпром" і Східний ГЗК, телефонуємо – ніякої відповіді, вони йдуть у відмову", – підкреслив Ткаченко.

  При цьому він зазначив, що Жовті Води, де знаходиться Східний ГЗК, знаходиться поруч з Кривим Рогом.

  "Ми б весь час купували сірчану кислоту в Жовтих Водах, але ми в такому становищі, що не можемо купити", – констатував він.

  Ткаченко нагадав, що два тижні тому на АМКР склалася критична ситуація, коли сірчаної кислоти вистачало тільки на 1,5 дня роботи.

  "Довелося довозити сировину автомобільним транспортом з Білорусі. Зараз у нас тижневий запас цієї сировини. Це ненормальна ситуація", – зазначив заступник гендиректора АМКР.

  Попередній матеріал
  Глушать сигнал телебачення окупантів: Наєв розповів про ідеологічну деокупацію Донбасу
  Наступний матеріал
  У Затоці загорілася база відпочинку
  Теги:

  Вдома безпечніше: українці стали рідше їздити на сезонні заробітки за кордон

  Українське населення мало знає про реформи, які проводять в країні – опитування

  Заробітки за кордоном завдають психологічних травм і руйнують сім'ї – психолог

  Жителі містечок на кордоні з Польщею: Такого потоку заробітчан не бачили навіть у 90-х

  "Українська залізнична швидкісна компанія" недоотримала 18 млн грн прибутку через угоду про рекламу – ЗМІ

  Сазонов: Ліквідація компанії "Укркарт" зажене "Укрпошту" до ями