Сазонов: Ліквідація компанії "Укркарт" зажене "Укрпошту" до ями

  23-го липня у Господарському суді Київщини має відбутися розгляд справи про визнання недійсним статуту компанії "Укркарт" та припинення існування такої юридичної особи

  Можлива ліквідація компанії "Укркарт" створить великі проблеми для державного оператора поштового зв'язку ПАТ "Укрпошта". Таку думку на сторінці у Facebook висловив відомий український політолог Кирило Сазонов.

  За його даними, 23-го липня у Господарському суді Київської області має відбутися розгляд справи №911/1212/18 за позовною заявою державного "Укргазбанку" про визнання недійсним статуту компанії "Укркарт" та припинення існування такої ЮО.

  Сазонов нагадав, що рік тому, після скандального тендеру, "Укрпошта" уклала контракт з компанією "Укркарт" на надання послуг процесингу.

  "Ця історія обурила навіть Міністерство фінансів та НБУ. Сума контракту некисла – майже 215 млн грн. Було багато шуму, претензій, не згодні з результатами тендеру погрожували зверненням до НАБУ. "Укрпошта" парирувала тим, що "Укркарт" запропонував найменшу ціну, чесно виграв тендер і ніяких претензій до них немає ", – пише експерт.

  На думку політолога, якщо суд задовольнить вимоги позивача про ліквідацію "УкрКарт", тоді в "Укрпошти" можуть виникнути великі проблеми.

  "Якщо суд задовольнить вимоги позивача – що залишиться "Укрпошті" після ліквідації "УкрКарт"? Ні грошей, ні процесингу, так чи що? І ось ще одне державне підприємство, яке і так у боргах, як у шовках – аж до того, що його заступник начальника обмовився було про можливе банкрутство, виявиться у ямі. А мило і шкарпетки в їх відділеннях так і будемо купувати за "кеш", – резюмував Сазонов.

  Попередній матеріал
  Битва за квоту: як у ДРС зійшлися виробники та споживачі сірчаної кислоти
  Наступний матеріал
  Без двозначності: ЦРУ привітало Росію картою з українським Кримом
  Теги: