kurs.kiev.ua

"Українська залізнична швидкісна компанія" недоотримала 18 млн грн прибутку через угоду про рекламу – ЗМІ

В УЗШК підкреслили, що з колишніми контрагентами спостерігалася "нестабільна динаміка оплат"

Філія "Українська залізнична швидкісна компанія" (УЗШК) Публічного акціонерного товариства (ПАТ) "Укрзалізниця" недоотримала дохід на рівні, як мінімум, 18 млн гривень унаслідок підписаних ще в 2015 році договорів на розміщення реклами з компаніями "Ай Ком" та "Офісер".

Про це повідомило інтернет-видання "Апостроф", посилаючись на відповідь УЗШК на інформаційний запит.

"У червні-липні 2018 року філії "Українська залізнична швидкісна компанія" ПАТ "Укрзалізниця" вдалося в 2,4 рази збільшити дохід від передачі прав на розміщення реклами новому контрагентові. Після завершення терміну дії договорів з ТОВ "Ай Ком" та ТОВ "Офісер" 30.06.2018 року був укладений новий договір на розміщення реклами на строк, що достатній для підготовки нового конкурсу з вибору постійного контрагента. Економічна доцільність нового договору майже в 3 рази перевищує ефективність попередніх, що викликає обґрунтоване занепокоєння керівництва філії щодо недоотримання доходів від колишніх контрагентів", – йдеться у документі.

апостроф

В УЗШК повідомили, що співпраця з новим партнером була оформлено на короткостроковий період – до проведення відкритого конкурсу. За даними УЗШК, середньомісячна сума надходжень від попередніх контрагентів (компаній "Ай Ком" та "Офісер") становила 336,4 тис. гривень.

Крім того, в УЗШК підкреслили, що з колишніми контрагентами спостерігалася "нестабільна динаміка оплат". Тепер же, у результаті нового публічного конкурсу УЗШК планує збільшити доходи від рекламної діяльності до 1 млн гривень в місяць.

За даними видання "Слідство.інфо", компанія "Ай Ком", яка за договором надавала послуги з розміщення реклами на відеомоніторах в поїздах "Інтерсіті", пов'язана з оточенням бізнесмена і колишнього "регіонала" Бориса Колеснікова. Видання також повідомило, що не знайшло підтвердження озвучених компанією "Ай Ком" даних про відкритий конкурс, в результаті якого був укладений договір з УЗШК в 2015 році. Також існує інформація, що засновник обох компаній ("Ай Ком" та "Офісер") – той самий, це Костянтин Баскін, помічник колишнього "регіонала" Олександра Заца, який пов'язаний із Колесніковим.

Попередній матеріал
Лідери ЄС про ситуацію в Україні: Це агресія з боку армії РФ, яка почалася в лютому 2014 року – заява
Наступний матеріал
Борис Джонсон пішов у відставку з поста міністра закордонних справ Великої Британії
Теги:
Loading...

Сазонов: Ліквідація компанії "Укркарт" зажене "Укрпошту" до ями

Битва за квоту: як у ДРС зійшлися виробники та споживачі сірчаної кислоти

"Вдень працювали, а вночі спали на лавці": історія українських заробітчан у Чехії

Львівська майстерня шоколаду збирається судитися з компанією РФ через плагіат

Промисловці розповіли, що загрожує опалювальному сезону прифронтової Авдіївки

Запровадження квот на імпорт сірчаної кислоти може посилити корупційні ризики – Ляпіна