Володимир Гусак / Facebook

"Укрзалізниця" має проблеми із перевезеннями на заході та на сході країни – транспортний комітет ВР

  Гусак наголошує, що великі проблеми в УЗ спостерігаються ще від 2014 року

  "Укрзалізниці" не вдається забезпечити перевезення вантажів на західному і східному напрямках, що призводить до втрат для української економіки. Таку заяву зробив член комітету ВР з питань транспорту, народний депутат від Опоблоку Володимир Гусак, передає 112.ua

  "Якщо, наприклад, говорити про дуже важливий показник для українського експорту, для української економіки – це надходження по залізниці сировини в Маріуполь: якщо в січні-лютому вийшли на показник у 21 маршрут щодоби, то зараз цей показник знову знизився до рівня минулого року – 15-16 маршрутів. І маріупольські меткомбінати були змушені скоротити виробництво. А це прямі втрати для української економіки та бюджету держави. Також є постійні проблеми на західній залізниці, де весь час виникають затори з поїздів. Там не вистачає як організації, так і тепловозів. І західна "Укрзалізниця" просто не встигає перевозити весь той обсяг вантажів, які вона повинна", – заявив нардеп.

  З його слів, великі проблеми в УЗ спостерігаються ще від 2014 року: "За цей час на "Укрзалізниці" змінилося вже чотири генеральних директора, там не було постійного керівництва. Часто "Укрзалізницею" керували випадкові люди і ситуація весь час погіршувалася. Можна сказати, що за останні роки УЗ стала вже справжньою перешкодою для економічного зростання в Україні".

  Гусак переконаний, що "Укрзалізниця" прикривається вирішенням наболілих проблем, щоб необґрунтовано підвищувати тарифи для українського бізнесу.

  "УЗ каже: добре, у нас немає тепловозів, у нас немає вагонів, давайте ми підвищимо тарифи, купимо вагони і тепловози, і вирішимо проблеми перевезення вантажів. Тарифи підвищували. Ми досі не можемо розібратися, куди пішли гроші від цих підвищень тарифів. За останні роки (інвестицій – 5.UA) було дуже мало, нові вагони не купувалися, незважаючи на те, що гроші збиралися. Так само не купувалися і нові локомотиви", – запевняє нардеп.

  Попередній матеріал
  Офіційно: Держава оплатить лікування у приватних клініках – подробиці
  Наступний матеріал
  На Донеччині викрили інтернет-пропагандиста "русского міра"
  Теги: