Володимир Гусак

Виробники і споживачі сірчаної кислоти мають сісти за стіл переговорів – Гусак

  Службовець зазначив, що питання власне вартості кислоти не є настільки важливим, оскільки вона займає невелику частку в собівартості продукції

  Відсутність сірчаної кислоти на підприємствах гірничо-металургійного комплексу призведе до серйозних втрат вітчизняних виробників. Таку заяву зробив народний депутат, член парламентського комітету з питань транспорту Володимир Гусак під час виступу на засіданні Держрегуляторної служби, передає "МинПром".

  Службовець зазначив, що питання власне вартості кислоти не є настільки важливим, оскільки вона займає невелику частку в собівартості продукції, яка випускається.

  "Не так важливо, буде коштувати кислота $30 або $50 за тонну в порівнянні з тими втратами, які понесуть виробники в разі відсутності кислоти. Якби вітчизняні виробники сірчаної кислоти могли б забезпечити металургів необхідним обсягом, не було б ніякої проблеми. Якщо це рішення (про введення квот на імпорт кислоти – 5.UA) почне діяти з 1 вересня, то кілька коксохімів на кілька днів зупиняться і будуть величезні проблеми в економіці", – наголосив він.

  Гусак висловився за необхідність скасування рішення, ухваленого Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі про введення квот на імпорт сірчаної кислоти: "Нехай виробники і споживачі кислоти сядуть за стіл переговорів. Приїдуть директори, вони сядуть і знайдуть рішення, підпишуть меморандум і не буде ніяких проблем".

  Нардеп резюмував: "У директора коксохімічного заводу є багато інших питань, які набагато більше впливають на фінансовий результат, на безпеку праці й на ефективність. Я думаю, що це було б найкращим рішенням, і його можна знайти".

  Як повідомлялося, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 2-го липня встановила квоти на імпорт в Україну сірчаної кислоти. Розслідування щодо сірчаної кислоти раніше ініціювали "Східний ГЗК" і об'єднання "Сумихімпром".

  Попередній матеріал
  В Японії стратили засновника секти "Аум Сінрікьо"
  Наступний матеріал
  Ілон Маск планує допомогти тайській владі в порятунку дітей, які застрягли в печері
  Теги: