Андрій Ковальов, кандидат політичних наук
Андрій Ковальов, кандидат політичних наук 5 канал

"Зеленський ніколи не боротиметься з рукою, яка його годує" – політолог про обіцянки президента щодо олігархів

Читайте по-русски
Якби Зеленський дійсно почав війну з олігархами, він відрізав би їх від держмонополій, але він ніколи такого не зробить, впевнений Андрій Ковальов

Регулярні заяви президента Володимира Зеленського про боротьбу з олігархами нічого не варті, адже він залишається маріонеткою в руках олігархів і ніколи не боротиметься з рукою, яка його годує. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі" сказав кандидат політичних наук Андрій Ковальов.

"Зеленський, який постійно, щодня, заявляє нам про своє бажання боротися з олігархами, далі залишається маріонеткою в руках олігархів. Подивіться, ми не бачимо якогось нового обличчя, якогось нового ефективного українського молодого менеджера. Це все одні й ті самі люди, це все менеджери олігархів, великих фінансово-промислових груп, яких просто переставляють на посади", – зазначив він.

"Призначення, наприклад, міністром енергетики пана Германа Галущенка – це ознака того, що нарешті Ахметов – друг Зеленського, і Коломойський – друг Зеленського, знайшли спільну мову й домовилися про компромісну фігуру. Тому що раніше Галущенко працював в "Енергоатомі" і змушував диспетчерів в ручному режимі телефонувати на українські АЕС і знижувати видобуток української електроенергії на атомних електростанціях для того, щоб дати роботу компаніям Ахметова, компаніям Фірташа і компаніям Коломойського. Це просто олігархічна змова, тому що енергетичний ринок залишається все одно найбільшим надбанням олігархів", – пояснив Ковальов.

"А якби Зеленський хотів дійсно боротися з олігархами – насамперед почав би з того, що просто почав би їх відрізати від державних монополій, чого ніколи Зеленський не зробить. Тому що Зеленський не буде боротися з тією рукою, яка його годує", – впевнений політолог.

Дивіться повний запис програми "Дійові особи":

Нагадаємо, 15 квітня Рада національної безпеки і оборони разом із запровадженням санкцій проти контрабандистів також анонсувала, що президент Володимир Зеленський запропонував РНБО та Офісу глави держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Попередній матеріал
На Донеччині у затопленій шахті облаштували майданчик для печерного дайвінгу
Наступний матеріал
Шість років не приймають відвідувачів: музей історії запорозького козацтва готують до реставрації
Loading...