Корупція
Корупція agropolit.com

"Це критичні виклики": у США допускають перерозподіл бізнесу та медіа між олігархами в Україні

  Читайте по-русски
  Україна має розв'язати внутрішні проблеми та пройти шлях, який покоління тому пройшли країни Балтії і Польща, зауважив Деніел Фрід

  Головною вимогою у процесі обмеження впливу олігархів має стати дотримання законності. Насамперед це стосується загрози перерозподілу бізнесу та медіа. Про це заявив колишній помічник держсекретаря США Деніел Фрід під час Київського безпекового форуму.

  "Коли Україна позбавлятиметься від контролю олігархів, ключове, щоб медіа й економіка не почали працювати на користь інших олігархів або на користь держави, а на користь верховенства права", – завив Деніел Фрід.

  За його словами, російська агресія буде "довготривалою" проблемою, оскільки президент РФ Путін не зупиниться. Проте Україна має розв'язати і внутрішні проблеми та пройти шлях, який покоління тому пройшли країни Балтії і Польща.

  "Є виклики і проблеми, які не стосуються тиску Кремля, – нерозв'язані питання трансформації України... Це критичні виклики", – заявив Фрід.

  "Патріоти захистили Україну від російської агресії ще 2014 року, і це дало українцям час запустити розвиток країни. Безпека починається вдома. Якщо Україна стане багатшою, якщо буде забезпечено верховенство права, якщо ви позбудетеся контролю олігархів, Україна розвиватиметься – як республіканці, так і демократи підтримають Україну", – пообіцяв Фрід.

  Деніел Фрід – експерт американського аналітичного центру Atlantic Council, заснованого 1961 року при Організації Північноатлантичного договору (НАТО). До 2017 року координував санкційну політику Державного департаменту США. 

  Нагадаємо, за даними Forbes, за два роки президентства Володимира Зеленського українські олігархи примножили свої статки майже удвічі.

  Попередній матеріал
  В Україні новий рекорд щеплень: ще 120 осіб вакцинували другою дозою – що відомо
  Наступний матеріал
  У МОЗ повідомили, що Україна закриє кордон для туристів з Індії
  Loading...

  Гео Лерос розповів, як влада Зеленського покриває корупцію в країні

  Зеленський уособлює головного зрадника в країні – Гео Лерос

  Здобутків немає, тому в кожній проблемі Зеленський традиційно звинувачує інших – Омелян

  Більшість вважає владу непрофесійною і корумпованою, розчарована Зеленським і проти його другого терміну – SOCIS

  В "Укрзалізниці" проходять обшуки: філіал компанії підозрюють у зловживаннях при держзакупівлях

  Рада підтримала кримінальну відповідальність за брехню в е-деклараціях