Володимир Омелян, міністр інфраструктури України (2016-2019)
Володимир Омелян, міністр інфраструктури України (2016-2019) 5 канал

Здобутків немає, тому в кожній проблемі Зеленський традиційно звинувачує інших – Омелян

Читайте по-русски
То Байден винен, що Україна не в НАТО, то інші держави – що немає вакцини, зауважив ексміністр

За два роки при владі у Володимира Зеленського немає жодних досягнень, тому президент традиційно перекладає відповідальність за проблеми і провали на плечі інших – від попереднього президента до керівників інших держав. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав міністр інфраструктури України (2016-2019) Володимир Омелян.

"Якщо були б здобутки – зараз Зеленському було б найлегше апелювати до будь-кого – чи до українського виборця, чи до наших західних партнерів. Ось бачите, переді мною було 30 років хаосу, корупції і проблем, а прийшов я – Зеленський, і все зробив, як має бути", – зазначив він.

"Але, на жаль, здобутків немає, і тому весь час у кожній проблемі, яка перед ним виникає, він традиційно звинувачує когось. То йому Порошенко винен, що економіка не міцна, то йому Байден винен, що армії нема і треба в НАТО вступати, і ніхто не вступив. То йому винні іноземні держави, які не дають йому вакцини – весь час проблема в комусь, але насправді – проблема в самому Зеленському, і хизуватися нічим", – наголосив Омелян.

"Я свого часу писав, що Зеленський, в принципі, везучий хлопець – бо він потрапив на посаду випадково, посаду, якої він не вартує навіть мізинця. Потім, коли мала б початися вже перша економічна криза, він відправляє у відставку уряд Гончарука – вдарив коронавірус, і він це успішно списав на коронавірус. Коли постало питання корупції в оточенні Зеленського і його дикої некомпетентності – починається війна і Зеленський все списує на війну. Далі там будуть спроби ще на щось списати", – зауважив ексміністр.

"Тим не менше, список його звитяг очевидний – це падіння економіки, розвал підприємств – і державних, і приватних. За його каденції збагатіли тільки олігархи – вдвічі, а збідніння нації відбулося на очах. І це збідніння не тому, що люди стали менше заробляти, а залишилися без роботи взагалі. І, на жаль, десятки тисяч померлих – міщонайменше половині цих смертей можна було запобігти, якби було вчасно все організовано", – підсумував він.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 19 квітня в Комітеті виборців України проаналізували виконання обіцянок Володимира Зеленського, озвучених ним під час дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня 2019 року. За оцінкою експертів КВУ, більшість обіцянок він не виконав.

Попередній матеріал
Поранення школяра в тирі: лікарі в Черкасах прооперували хлопця, якому куля прошила мозок
Наступний матеріал
В Одесі підприємці протестували проти карантинних обмежень
Loading...