Засідання РНБО
Засідання РНБО РНБО

РНБО анонсувала нові персональні санкції проти контрабандистів та законопроєкт про олігархів

  Читайте по-русски
  СБУ вже з’ясовує громадянство цих осіб і наявність у них паспортів інших держав

  Відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядали питання запровадження нових обмежувальних заходів щодо низки фізичних та юридичних осіб. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

  "Застосовуватися санкції будуть до 12 осіб – фізичних та юридичних. І це теж не фінал. За ці 30 років у нас – просто пласт контрабандистів. Таке відчуття, що це – як окрема професія. Але держава не робила таке державне замовлення", – зауважив Володимир Зеленський.

  Зазначається, що наразі Служба безпеки України, зокрема, з’ясовує громадянство цих осіб і наявність у них паспортів інших держав.

  Також, РНБО розглянула декілька економічних питань. Зокрема, Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу глави держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

  Нагадаємо, напередодні в СБУ заявили, що проти кожного з "топ-10 контрабандистів" відкрито кримінальне провадження.

  Як повідомляв 5.UA, на засіданні РНБО 2 квітня ухвалили рішення запровадити санкції проти "топ-10 контрабандистів". Пізніше секретар РНБО Олексій Данілов озвучив список людей, які потрапили під обмеження. Невдовзі від виконання посадових обов'язків було відсторонено більш як 100 працівників Державної митної служби. Серед них і 17 керівників митниць і митних постів.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон, що прирівнює електронні паспорти до звичайних
  Наступний матеріал
  Україна арештувала 12 російських літаків через польоти до окупованого Криму
  Loading...