Будівля СБУ
Будівля СБУ АиФ

Проти кожного з "топ-10 контрабандистів" відкрито кримінальне провадження – СБУ

  Читайте по-русски
  Про подробиці відкритих проваджень у силовому відомстві поки не розповіли

  Проти фігурантів так званого списку "топконтрабандистів", щодо яких на засіданні РНБО було вжито заходів, раніше було відкрито низку кримінальних проваджень. Їх розслідують Служба безпеки України та інші правоохоронні органи.

  Про таке повідомляє видання LB.ua., посилаючись на коментар СБУ.

  "Про деталі справ ми повідомимо одразу, коли це дозволять процесуальні норми і розголошення цих відомостей не нашкодить розслідуванню", – додали у відомстві.

  У Службі безпеки України також заявили, що саме матеріали їхнього розслідування лягли в основу рішень Ради нацбезпеки і оборони, зокрема і стосовно введення санкцій проти "топконтрабандистів". 

  "Дані обмежувальні заходи використовуються для знешкодження загроз національній безпеці. При цьому СБУ діє винятково в рамках правового поля і оперує конкретними фактами і доказовою базою", – переконують у спецслужбі.

  Нагадаємо, на засіданні РНБО у п'ятницю, 2 квітня, президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження санкцій проти "топ-10 контрабандистів". Пізніше секретар РНБО Олексій Данілов озвучив список людей, які потрапили під обмеження. Невдовзі від виконання посадових обов'язків було відсторонено більш як 100 працівників Державної митної служби. Серед них і 17 керівників митниць і митних постів.

  Попередній матеріал
  У США рекомендували призупинити вакцинацію препаратом Johnson & Johnson через виникнення тяжкого тромбозу
  Наступний матеріал
  Верховна Рада звільнила випускників шкіл від обов’язкової здачі ЗНО-2021
  Loading...